Dagmara Kaźmierska napisała autobiografię. Rozliczy się w niej z kryminalnej przeszłości

Już niedługo do sprzedaży trafi autobiografia Dagmary Kaźmierskiej, gwiazdy programu "Królowe życia". Pojawia się pytanie, czy wspomni w niej o swojej przeszłości, która nie do końca zawsze przebiegała zgodnie z prawem.

Dagmara Kaźmierska bez wątpienia jest największą gwiazdą "Królowych życia" i stacji TTV. Fani programu z zainteresowaniem śledzą jej losy oraz bliskich i przyjaciół celebrytki, którzy pojawiają się na planie. Dagmara nie ukrywa, że ma za sobą nieuczciwe interesy, przez co trafiła do więzienia. Swoje doświadczenia postanowiła spisać i już 16 października ukaże się jej autobiografia. Nosi tytuł "Dagmara Kaźmierska - Prawdziwa historia Królowej Życia".

Zobacz wideo "Królowa życia" korzysta z medycyny estetycznej

Dagmara Kaźmierska wydaje autobiografię. Dagmara rozlicza się z przeszłością, także tą kryminalną

"Królowa życia" w jednym z odcinków programu opowiedziała o swojej kryminalnej przeszłości. Została zatrzymana przez policję za sutenerstwo. Za kratkami spędziła kilkanaście miesięcy. Choć mówi głośno o tym, co zrobiła i co ją spotkało, to nie chce o tym pamiętać. Uważa, że już poniosła karę i odpokutowała.

Teraz w autobiografii chce rozliczyć się z przeszłością, dlatego poruszy także kwestię swojego przestępstwa. Oprócz tego wątku nie zabraknie także historii tych weselszych i barwniejszych, za które pokochali ją widzowie TTV.

Nie płaczę nad przeszłością, bo to wszystko było i nigdy nie wróci! Nie chowam do nikogo żalu, urazu, czy co gorsza nienawiści. Bo po co się karmić złymi emocjami? Po prostu wyrzucam tych ludzi z mojej głowy. I zawsze, ale to zawsze myślę pozytywnie. Pamiętajcie, dostajemy to, o czym myślimy. I to moja recepta na życie - mówiła  kiedyś w "Dzień dobry TVN".

Wiadomo też, że Dagmara podzieli się także kilkoma swoimi tajemnicami. Poruszy m.in. temat miłosny i opowie o relacji z ojcem swojego syna Conana. Sięgniecie po taką lekturę?

Więcej o: