Małgorzata Godlewska przeszła metamorfozę. Po czarnych, prostych włosach ani śladu. Teraz jej fryzury nie powstydziłaby się Shakira

Małgorzata Godlewska opublikowała na Instagramie serię zdjęć, w której zaprezentowała swój nowy wizerunek. Gwiazda tym razem stawiła na burzę blond loków. Robi wrażenie!

O Małgorzacie Godlewskiej przypominamy sobie zazwyczaj przy okazji świąt, gdy wykonuje kolędy albo dobrze znane utwory. Celebrytka jednak stara się być w kontakcie z odbiorcami przez cały rok, wrzucając zdjęcia ze swoim wizerunkiem na Instagram. Tym razem zaprezentowała nową fryzurę. 

Zobacz wideo Esmeralda Godlewska na Fame MMA 5

Harry Styles Harry Styles zagrał w thrillerze. Olivia Wilde pokazała teaser swojego filmu

Małgorzata Godlewska w burzy blond loków

Godlewska znana jest ze swoich długich, czarnych włosów i mocnego makijażu. Celebrytka zdecydowała się odmienić swój wizerunek i tym razem postawiła na długie, blond loki. Nowa fryzura gwiazdy robi niesamowite wrażenie, a patrząc na jej głowę od tyłu, nie sposób odróżnić ją od Shakiry. Godlewska w nowej fryzurze zaprezentowała się w kusym limonkowym bikini. Serie swoich zdjęć podpisała:

Ubierz się w uśmiech. Jest on w jednym rozmiarze, a pasuje do wszystkich.

Aprobatę wyraziła siostra celebrytki, Esmeralda, która skomentowała wpis kilkoma serduszkami. Obserwatorzy Godlewskiej od razu dostrzegli zmiany w wizerunku, choć wielu z nich zauważyło także... mocną ingerencje Photoshopa. 

Wow, zmiana zdecydowanie na plus. W tej fryzurze wyglądasz jak Shakira!
Hm, coś tu poszło nie tak. Chyba Photoshop wjechał za mocno...
Jak zwykle niezniewalająca. Cudowna jesteś.

Sami Sheen Córka Charliego Sheena wyznała, że wyprowadziła się z "piekielnego domu"

Trudno nie zauważyć, że gwiazda faktycznie posiłkowała się aplikacjami do poprawy zdjęć. Nie popieramy tego i myślimy, że bez tego prezentowałaby się równie zjawiskowo. W ostatnim czasie Martyna Wojciechowska opublikowała na Instagramie wpis, w którym zajęła się tematyką "upiększania" zdjęć na Instagramie. Podróżniczka zestawiła na platformie dwa zdjęcia swojej twarzy - jedno po użyciu filtra, a drugie przed. Tym samym zaapelowała do młodych osób, aby nie dały się zwieść pozorom.

Więcej o: