Agnieszka Włodarczyk przeprowadziła metamorfozę garażu. Auta na pewno tam nie zaparkuje

Agnieszka Włodarczyk kilka tygodni temu poinformowała, że w jej domu będą zmiany. Zdecydowała się na remont garażu, a teraz pokazała efekt końcowy.

Agnieszka Włodarczyk jakiś czas temu podjęła decyzję o tym, że wraz z Robertem Karasiem przerobią swój garaż. Pomieszczenie właściwie i tak nie było użytkowane, w związku z tym postanowili, że przeznaczą je do innego celu. Po klasycznym garażu ani śladu.

Agnieszka Włodarczyk zdradziła sekret figury po ciążyAgnieszka Włodarczyk zdradziła, dzięki czemu zawdzięcza nienaganną figurę po ciąży

Zobacz wideo Agnieszka Włodarczyk urządza mieszkanie

Agnieszka Włodarczyk pokazała metamorfozę garażu. Auta na pewno tam nie zaparkuje

Agnieszka Włodarczyk już kilka tygodni temu rozpoczęła remont garażu, o czym kilka razy informowała i relacjonowała postępy. Teraz zdradziła, skąd w ogóle pojawił się pomysł na zmiany w domu. Okazuje się, że garaż zamiast być miejscem na samochód, bardziej przypominał graciarnię.

Obecnie mamy jedno auto, którego i tak w tym garażu nie parkowaliśmy, w związku z tym gromadziliśmy tam stertę niepotrzebnych rzeczy. Tak, jestem chomikiem i niestety mam tendencje do trzymania w domu absolutnie wszystkiego, co może się przydać, ale walczę z tym - wyznała aktorka.

Metamorfoza jest już skończona, w związku z tym Agnieszka Włodarczyk pochwaliła się efektem końcowym i zamieściła kilka zdjęć, na których zaprezentowała odmienioną przestrzeń. Zamiast garażu jest miejsce, w którym Robert Karaś może trenować, a przy okazji podziwiać dotychczas zdobyte nagrody. W pokoju nie zabrakło domowej bieżni, roweru i półki z licznymi pucharami sportowca.

I tak to powstał pomysł na nową przestrzeń, w której mój Robert może robić treningi, a my z Milankiem możemy być blisko. Trzeba było poukrywać garażowo-kotłowniane instalacje, zainstalować więcej kontaktów, ledy itd., no więc wyszło to tak, jak widać na obrazku - napisała na Instagramie.

Fajny pomysł?

Robert Karaś i Agnieszka WłodarczykAgnieszka Włodarczyk zastanawia się, do kogo podobny jest jej syn. Głosy są podzielone

Więcej o: