Ekipa Friza wydaje nowy produkt. Do końca tego roku pojawi się pierwsza gra moblina. Będą też tytuły na komputery

Ekipa ma w planach wydanie kolejnego produktu. Wujek Łuki poinformował, że do końca tego roku fani otrzymają pierwszą grę mobliną sygnowaną ich logiem. Jak się okazuje, tytułów będzie znacznie więcej, niż pierwotnie zakładano.

O tym, że Ekipa planuje stworzyć grę komputerową, było wiadomo już od dłuższego czasu. Jednak cała idea nabrała konkretnego kształtu pod koniec stycznia 2021 roku, kiedy to influencerzy podpisali umowę z firmą T-Bull. Kilka dni temu fani otrzymali dobrą wiadomość. Jeszcze w tym roku światło dzienne ujrzy pierwsza gra moblina sygnowana logiem Ekipy.

Ekipa FrizaWersow studiowała prawo, a Friz i Tromba łapali pokemony. Co robili kiedyś?

Zobacz wideo Ekipa zagrała swój pierwszy koncert. Wersow pochwaliła się wykonaniem "Szlafroków"

Pierwsza gra Ekipy pojawi się jeszcze w tym roku

Po spektakularnym sukcesie lodów, płyty, a także przyborów szkolnych, Ekipa postanowiła podbić rynek gier. Jak poinformował na swoim Twitterze Łukasz Wojtyca jeszcze w tym roku do sprzedaży trafi pierwsza gra mobilna. Wujek Łuki nie zdradził daty premiery, ale zaznaczył, że gier będzie znacznie więcej niż pierwotnie planowali. Pierwsze testy gry odbyły się 3 września.

Mieliśmy wczoraj spotkanie na temat naszej pierwszej gry mobilnej (jeszcze w tym roku), wytworzonego świata i kolejnych produkcji. Gier będzie więcej, niż planowaliśmy. Na razie nie mogę zdradzać więcej, ale skupiam się teraz na projektach Pigeon Pictures i naszej spółki od gier - napisał Wujek Łuki na swoim Twitterze.

Gra moblina to dopiero początek

Jak się okazuje gra moblina będzie stanowić jedynie przedsmak tego, co planuje Ekipa. Youtuberzy mierzą bardzo wysoko. Również na Twitterze Wujka Łukiego możemy przeczytać, że są plany stworzenie gry AAA, czyli produkcji wysokobudżetowej. Ta jednak ma się pojawić dopiero po roku 2023. 

Ekipa jest zdecydowanym fenomenem ostatnich lat. Produkty sygnowane ich logiem niemalże od razu stają się hitem sprzedażowym. W skład spółki EKIPA HOLDING wchodzi JOIN OUR DREAMS, czyli oddział zajmujący się produkcją i wydawaniem gier wideo na różne platformy. Ponadto rozwijają nowoczesne technologie. Już niebawem przekonamy się, czy gra również odniesie ogromny sukces.

Więcej o: