Jakie zabiegi wybiera Dagmara Kaźmierska i co jeszcze planuje? "Przyjdzie czas, że będę musiała zaingerować mocniej niż botoksem" [PLOTEK EXCLUSIVE]

Dagmara Kaźmierska nie ukrywa swojego stosunku do poprawiania urody. Przed naszymi kamerami wyznała, na jakie zabiegi się decyduje. Dodała, że ma już w planach kolejne.

Zdaje się, że w ostatnich latach poprawienie urody w gabinetach medycyny estetycznej stało się bardziej popularne niż we wcześniejszych latach. A przynajmniej coraz więcej osób przyznaje, że ingerowało w swój wygląd i nie wstydzi się tego. Z różnych upiększających zabiegów korzysta także Dagmara Kaźmierska. W rozmowie z naszym reporterem wyznała, na co się zdecydowała i jakie jeszcze zabiegi ma w planach.

Dagmara Kaźmierska"Królowe życia". Kaźmierska wyjdzie za mąż? "Goście mogą przyjść nawet na golasa"

Dagmara Kaźmierska o poprawianiu urody. "Przyjdzie czas, że będę musiała zaingerować mocniej niż botoksem"

Niedawno w mediach pojawiła się wypowiedź Dagmary Kaźmierskiej, która wyznała, że dziwi się osobom, które nie korzystają z medycyny estetycznej. Przed kamerami Plotka zdementowała to. Wyjaśniła, że jej słowa zostały wyrwane z kontekstu i zdradziła, jaki jest jej stosunek do ingerowania w wygląd.

Wiele osób mówi, nie poprawiając nic w sobie, starzejemy się z godnością. Dlaczego, poprawiając coś w sobie, nie możemy zestarzeć się z godnością? Ja znam wiele osób, które nigdy nic przy sobie nie dotknęły i w ogóle godnie nie żyją, ani nie żyją, ani się nie starzeją. Nie rozumiem tego hejtu na medycynę estetyczną - wyznała Dagmara Kaźmierska.

Dagmara Kaźmierska została zapytana przez naszego reportera, czy wyobraża sobie życie bez zabiegów upiększających czy jest od nich uzależniona? 

Ja robię raz w roku botoks. Jakaś mezoterapia. Absolutnie nic na razie nie robię. Aczkolwiek już myślę o liftingu i to szczerze mówię. (...) Przyjdzie czas, że będę musiała zaingerować mocniej niż botoksem - dodała.

Co jeszcze powiedziała? Przekonacie się, oglądając poniższe wideo.

Zobacz wideo Dagmara Kaźmierska zdradza, co sobie poprawia. „Nie ukrywam, myślę o."

Dagmara Kaźmierska 'Królowe życia'"Królowe życia". Kawa i ciasto to śniadanie Dagmary Kaźmierskiej [PLOTEK EXCLUSIVE]

Więcej o: