Kawa i ciasto to śniadanie "Królowej życia". Dagmara Kaźmierska tylko u nas zdradziła też swoją obsesję [PLOTEK EXCLUSIVE]

Jak przystało na prawdziwą królową, Dagmara Kaźmierska ma dość osobliwe przyzwyczajenia. Specjalnie dla Plotka opowiedziała o nich.

Poranki Dagmary Kaźmierskiej, bohaterki show telewizji TTV "Królowe życia", są zupełnie inne, niż można było się spodziewać. Zadaliśmy jej kilka pytań i poznaliśmy królewskie nawyki gwiazdy show.

Kristen Stewart"Spencer". Kristen Stewart jako księżna Diana mówi z brytyjskim akcentem

"Królowe życia". Dagmara Kaźmierska niczym Maria Antonina

Dagmara Kaźmierska z "Królowych życia" nie je śniadań. Kawa i ciasto to wszystko, czego jej potrzeba. Z rozbrajającą szczerością przyznaje, że słodkie wypieki nie nadają się na pierwszy posiłek i nie można tego nazwać śniadaniem. Ale nie ma jej, kto przygotować jedzenia. Zaraz na myśl przychodzi podobieństwo Dagmary Kaźmierskiej z francuską królową Marią Antoniną.

Pamiętacie anegdotę o żonie Ludwika XVI i godnych mieszkańcach Paryża? Podczas rewolucji francuskiej zdesperowani mieszkańcy francuskiej stolicy przybyli tłumnie pod Wersal i domagali się chleba. Zdziwiona królowa na ich okrzyki odpowiedziała, że jeśli "nie mają chleba, niech jedzą ciastka". Widocznie nasza rodzima królowa wzięła sobie te słowa do serca, bo również na jej stole goszczą słodkie wypieki.

Królowa życia ujawniła, że czasami, kiedy jest w domu jej syn Conan, może liczyć na to, że zrobi dla niej jajecznicę lub jakiś jogurt z owocami i orzechami. Dagmara sama nie lubi gotować.

Zdradziła nam też jedną ze swoich obsesji. Zapytana o uśmiech opowiedziała o tym, że najważniejsze są dla niej preparaty do mycia zębów. Dagmara używa past wybielających i proszku węglowego. Ale co istotne królowa życia przyznała, że szoruje zęby osiem razy dziennie. Ma na tym punkcie prawdziwą obsesję! Zobaczcie materiał wideo.

Zobacz wideo Dagmara ma sposób na o swój piękny uśmiech. Myje zęby osiem razy dziennie

Małgorzata Opczowska i Jacek ŁęskiŚlub Małgorzaty Opczowskiej i Jacka Łęskiego odbył się w wyjątkowym terminie

Przypomnijmy, że "Królowe życia" wracają na antenę TTV już 26 sierpnia 2021 roku. 11 sezon można również oglądać  online na platformie VOD player.pl

Więcej o: