Ślub Małgorzaty Opczowskiej odbył się w wyjątkowym terminie. Skąd ten pośpiech? "To było takie symboliczne i ważne"

Małgorzata Opczowska i Jacek Łęski pobrali się 21 sierpnia. Okazuje się, że ta data nie była przypadkowa, a dla prezenterki ma szczególne znaczenie.

Małgorzata Opczowska i Jacek Łęski zaręczyli się w czerwcu. 21 sierpnia wzięli ślub na plaży w Jastarni w towarzystwie rodziny i najbliższych przyjaciół. Młoda para nie przejmowała się innymi ludźmi na plaży.  Data uroczystości nie została wyznaczona przypadkowo. Jednocześnie ślub został zorganizowany dosyć szybko, dwa miesiące po zaręczynach. Co było powodem?

Zobacz wideo Oni powiedzieli "tak" w tajemnicy. Sekretne śluby gwiazd

Małgorzata Opczowska i Jacek Łęski powiedzieli sobie "tak" w wyjątkowym terminie

Dziennikarze TVP w rozmowie z portalem Party powiedzieli, że otrzymują dużo serdecznych słów i gratulacji. Jednogłośnie przyznali, że jako małżeństwo czują się fantastycznie. Narzeczeństwem nie byli zbyt długo. Jednak oboje nie odczuwają, że ślub odbył się szybko.

To nie był pośpiech. Uznaliśmy, że nie za bardzo jest na co czekać. Byliśmy zdecydowani oboje - powiedział Jacek Łęski-Opczowski w rozmowie z Party.

Data uroczystości nie była przypadkowa. Ma ona wyjątkowe znaczenie dla Małgorzaty Opczowskiej.

Moi rodzice 46 lat temu też ślubowali sobie miłość 21 sierpnia, a ponieważ mojego taty już nie ma z nami, to też było takie symboliczne i ważne. I tak myślimy, że to, że nam się wszystko udało, to też tata nam z góry załatwił - powiedziała prezenterka w wywiadzie.
 

Dodała, że tego dnia było wszystko, jak należy, łącznie z pogodą, która w dzień ślubu zrobiła wyjątek, mimo że przez kilka wcześniejszych dni padał deszcz i było pochmurnie. Miejsce ceremonii było poniekąd spełnieniem marzeń. Wcześniej przez przypadek byli świadkami podobnej uroczystości nad polskim morzem.

W zeszłym roku, będąc na wakacjach w Juracie widzieliśmy ślub na plaży. Jakoś tak nam się spodobało - powiedziała dziennikarka.

Ostatnio para pojawiła się razem na prezentacji ramówki TVP. Nowożeńcy od razu zwrócili uwagę fotoreporterów. Chętnie pozowali do zdjęć i nie szczędzili sobie czułości.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.