Natalia Szroeder wydała nową, bardzo osobistą piosenkę. "Czasem zatracam się za bardzo, hamulce przestają działać"

W sieci jest już dostępna najnowsza piosenka Natalii Szroeder. "Para" to bardzo osobisty utwór, który stanowi zapowiedź drugiego albumu artystki.

W środę 25 sierpnia odbyła się premiera nowego singla Natalii Szroeder "Para". Po sukcesie piosenki "Przypływy" nagranej w duecie z Ralphem Kamińskim przyszedł czas na niezwykle osobistą kompozycję. Teledysk, który powstał do piosenki w symboliczny sposób oddaje sens utworu.

Zobacz wideo Natalia Szroeder bawi się z młodszym bratem na imprezie

"Para" to najnowszy singiel Natalii Szroeder

Natalia Szroeder podbiła serca fanów krystalicznie czystym głosem. Niedawno artystka zapowiedziała, że pojawi się jej drugi album. Przy okazji premiery nowej piosenki, dowiedzieliśmy się również, że przez ostatnie dwa lata Natalia każdą wolną chwilę spędzała w studiu. W efekcie powstały takie kawałki, jak "Powinnam?" czy "Połóż się tu". Teraz przyszedł czas, aby zaprezentować światu niezwykle osobisty utwór, któremu towarzyszy klimatyczny teledysk.

To jest bardzo osobista piosenka. Bardzo. Ale wiem, że przecież wszyscy przechodzimy przez ciemne momenty, ja miewam je dość regularnie. I nawet czasem lubię te swoje smutki. Są mi potrzebne, żeby bardziej doceniać słońce, które się przecież zawsze pojawia. Prędzej czy później. I też, nie ukrywam, to są emocje bardzo inspirujące. Czasem zatracam się za bardzo, hamulce przestają działać i staje się sama dla siebie oprawcą. I to nie jest fajne. To nie jest dobre. Czy też macie tak? A czasem trzeba po prostu odpuścić. Pozwolić życiu płynąć - napisała Natalia w poście na Instagramie.
 

Tekst napisała Natalia. W pracy nad muzyką pomogli jej Archie Shevsky i Konrad Biliński, z którym wokalistka współpracowała już podczas nagrywania debiutanckiej płyty "NATinterpretacje" z 2016 r. Teledysk został wyreżyserowany przez Adama Romanowskiego, który wcześniej zrealizował z Natalią klipy "Połóż się tu", "Nie mów nic" i "Pestki".

 

Utwór "Para" podbił serca fanów

Fani artystki są zachwyceni najnowszą piosenką i już nie mogą doczekać się płyty. Zarówno w komentarzach na Instagramie, jak i na YouTubie możemy znaleźć dużo pozytywnych słów, w których Natalia została doceniona przede wszystkim za niesamowitą szczerość przekazu.

Wreszcie kochana masz SWÓJ głos. Czuje szczerość, twoją szczerość... Piękna piosenka.
Uwielbiam twoja twórczość jest mega szczera, jak i również teksty, z którymi się utożsamiam, czekam na płytę - napisali fani w komentarzach.
 
Więcej o:
Copyright © Agora SA