Małgorzata Rozenek z apetycznym talerzem. Ale nie wszyscy nabrali apetytu. "Perfekcyjna" odbiła piłeczkę w komentarzu

Małgorzata Rozenek pochwaliła się przekąską, którą serwuje w swoim cateringu dietetycznym. Jedna z internautek postanowiła ją skrytykować, a gwiazda nie była jej dłużna.

Małgorzata Rozenek to prawdziwa businesswoman. Jest nie tylko gwiazdą stacji TVN i działa prężnie w mediach społecznościowych. Żona Radosława Majdana wydała także kilka książek, ma własną markę odzieżową, a jakiś czas temu wprowadziła na rynek catering dietetyczny. "Perfekcyjna" często chwali się swoimi projektami w sieci, jednak tym razem musiała odpowiedzieć na nieprzyjemną zaczepkę.

Zobacz wideo Rozenek chce mieć... konia

Małgorzata Rozenek narzeka na pogodę. "Nic, tylko jeść". Internautka zarzuciła jej promocję głodowania. "Perfekcyjna" się wkurzyła

Celebrytka opublikowała zdjęcie, na którym prezentuje jedną z przekąsek, która jest dostępna w cateringu. Rozenek trzyma w dłoniach talerz. Z dbałością ułożono na nim dwa francuskie ciasteczka, czyli makaroniki oraz owoce do dekoracji. W opisie fotografii nawiązała do nieprzyjemnej pogody za oknem.

W taką pogodę, to nic, tylko jeść - czytamy.
 

W komentarzach pojawiło się wiele pozytywnych wpisów, jednak duża część z nich nawiązywała do ilości jedzenia na talerzu. Dla niektórych dwa makaroniki to zdecydowanie za mała porcja na pożywną przekąskę.

Wow, niech pani uważa, żeby brzuch pani nie rozbolał od tej ilości.
Żeby pani się nie przejadła.
Promowanie głodowania powinno być zakazane - pisali.

Rozenek chyba zdenerwowała się powyższymi wypowiedziami, bowiem odpowiedziała na ostatnią z nich.

Co jeszcze oprócz emotki mam dopisywać, żeby było wiadomo, że to żart, sarkazm?

Fani "Perfekcyjnej" w zdecydowanej większości przyznali jej rację. Dla nas również te dwa makaroniki wyglądają całkiem apetycznie.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.