Uśmiechnięta Joanna Jędrzejczyk w weselnej stylizacji. Był róż i błysk. Zebrała dużo komplementów. "Poszłaś na maxa"

Joanna Jędrzejczyk niedawno bawiła się na weselu swojego znajomego. Pod fotografią, w której pokazała swoją stylizację, pojawiło się wiele komplementów.

Joanna Jędrzejczyk niedawno miała dwie okazje do świętowania. Skończyła 34 lata, a także gościła na ślubie i weselu swojego znajomego. Na instagramowym profilu pojawiło się jej zdjęcie w stylizacji, którą wybrała na uroczystość.

Zobacz wideo Jędrzejczyk do Nowakowskiej w „DDD": Jesteś sprzeczna sama ze sobą!

Joanna Jędrzejczyk na weselnej fotografii. Stylizacja zebrała wiele komplementów

Uśmiechnięta od ucha do ucha Jędrzejczyk pozowała fotografowi w podkreślającym jej urodę makijażu, włosach ułożonych w swobodne fale i przykuwającej uwagę kreacji. Postawiła na dopasowaną, błyszczącą, różową (wpadającą w czerwień) sukienkę na cienkich ramiączkach. Całość uzupełniła biżuterią w postaci naszyjnika i zegarka. Po przyjrzeniu się zdjęciu da się również dostrzec, że swój manicure dopasowała do koloru założonej kreacji.

Feeling good, like I should (czuję się dobrze, tak jak powinnam - dop. red.) - wybrzmiało w opisie.
 

Donald Tusk pochwalił się radosną nowinąTusk potwierdził, że jego córka urodziła drugie dziecko. Polityk nie krył dumy

Pod zdjęciem pojawiała się masa komplementów pod jej adresem.

Oż ty!!!! Poszłaś na maxa - skomentowała Urszula Radwańska.
Ożeż. Asiu, wyglądasz pięknie - wtórowała piosenkarka Jula.

Na czyjej ważnej uroczystości bawiła się Joanna Jędrzejczyk? Otóż sakramentalne "tak" wypowiedział ostatnio zawodnik MMA Mateusz Gamrot i jego ukochana. Jurorka "Dance Dance Dance" w kolejnym poście podziękowała obojgu za zaproszenie na ten wyjątkowy moment oraz za udaną zabawę.

Cóż, to była za noc. Piękna para młoda, udane wesele, wspaniali goście i atmosfera - czytamy.

Życzyła też młodej parze miłości i zaufania, przy okazji dziękując za wszystkie ciepłe słowa, jakie otrzymała w wiadomościach i przez telefon podczas swoich urodzin.

 

Krzysztof Rutkowski i Maja Rutkowski w luksusowy sposób świętują drugą rocznicę ślubuKrzysztof Rutkowski z żoną świętują drugą rocznicę ślubu. Zadbali o najmniejsze detale

Więcej o: