Young Leosia podbija scenę muzyczną. Wypuściła swoją debiutancką epkę! Można już zamówić preorder

We wtorek 10 sierpnia Young Leosia ogłosiła preorder swojej debiutanckiej epki. Znamy trzy z siedmiu tytułów, jakie pojawią się w "Hulankach"! Co jeszcze zaplanowała?

Nowy teledysk Maty - Kiss cam (podryw roku)Mata wypuścił nową piosenkę i nawiązał do utworu Quebo. Będzie wakacyjny hit?

Kilka dni temu swoją premierę miał teledysk do nowej piosenki Young Leosi "Jungle Girl". Gościnnie wystąpił - Żabson. Utwór podbija listy przebojów i szybko odnosi sukces. To kolejny hit Sary Sudoł, która 9 sierpnia poinformowała swoich fanów o tym, że rusza preorder jej debiutanckiej epki "Hulanki". Znamy pierwsze trzy utwory, które pojawią się na płycie!

Zobacz wideo Jakie ciuchy podkrada Lila Janowska Żabsonowi?

Young Leosia czeka ze zdradzeniem tytułów. Będzie siedem kawałków

Jak możemy zobaczyć na stronie internetowej INTERNAZIOMALE, ruszyła sprzedaż preodera. Wraz z płytą fani Young Leosi mają okazję zakupić koszulki i kieliszki. Znamy już tytuły trzech z siedmiu piosenek. Epka ma zawierać między innymi utwory: "Szklanki" (prod. SecretiveSuicide), "Wyspy" (prod. Borucci) oraz "Jungle Girl" feat. Żabson (prod. Palmmanny). Patrząc na dotychczasowe muzyczne poczynania Young Leosi, zapowiada się naprawdę obiecująco! 

Preorder Young LeosiPreorder Young Leosi Zdjęcie Screen sklep Interziomale / https://internaziomale.pl/

Wiemy, kto pomagał w tworzeniu Epki. Podziękowania między innymi w stronę dziewczyny Żabsona

Przy okazji premiery "Szklanek" mogliśmy zauważyć, że Lila Janowska, czyli dziewczyna Żabsona, bardzo dobrze dogaduje się z Young Leosią. Dziewczyny publikują wiele wspólnych zdjęć, a do ich ekipy szybko dołączyła siostra Lili - Maja. W swoim poście na Instagramie Sara Sudoł wspomina, że to właśnie dziewczyna Żabsona wykonała makijaż.

Sama fotografia jest owocem współpracy dwójki znanych artystów - DSCLL i Cabanoss'a. Ta dwójka ma na koncie wiele okładek największych polskich muzyków. Za koncept okładki odpowiada sam Żabson, a lokalizację udostępniła Energyladnia. Niedawno mieliśmy okazję oglądać InstaStories z wycieczki do Zatoru. Zapewne to właśnie wtedy powstała okładka Young Leosi! 

 

Żabson - Mateusz ZawistowskiŻabson u Kuby Wojewódzkiego. Kim jest raper młodego pokolenia?

Więcej o: