Doda odpoczywa w hamaku i żartuje, że nikogo nie pozna. Wymienia powody. "Singielka na wakacjach"

Doda przebywa właśnie na wakacjach i chętnie dzieli się zdjęciami z wypadu. Publikuje nie tylko fotki, ale też swoje przemyślenia. Ostatnio zażartowała, że nie pozna partnera. Wymieniła powody.

Kilka miesięcy temu Doda oficjalnie poinformowała, że rozstała się ze swoim mężem, Emilem Stępniem. Nie minęło wiele czasu, a jej fani zaczęli dopytywać, czy ma nowego partnera, zwłaszcza że w ostatnim czasie często pokazywała się w towarzystwie Maxa Hodgesa. Piosenkarka twierdzi, że jest singielką, a w najnowszym wpisie na Instagramie zażartowała, że nikogo nie pozna. Czemu tak miałby się stać?

DodaDoda poszła do apteki. Paparazzi przyłapali ją z... testem ciążowym

Zobacz wideo Doda została zapytana o to, czy jest w związku

Doda żartuje, że nikogo nie pozna. Wymienia powody

Już jesienią ubiegłego roku na Instagramie Hodgesa można było zauważyć wspólne zdjęcia z Dodą, które mogły sugerować, że pomiędzy tą dwójką narodziło się uczucie. Niedawno temat tej dwójki i ich rzekomego romansu powrócił. A to, dlatego że Max znów zamieścił zdjęcie z artystką. Spędzili też trochę czasu razem, kiedy model odwiedził Polskę.

ZOBACZ: Kim jest Max Hodges? Ten przystojny blondyn coraz częściej widywany jest u boku Dody

Doda w końcu zabrała głos i wydała oświadczenie, w którym wyjaśniła, że nie jest jeszcze gotowa na nowy związek i na razie nie wyobraża sobie dzielenia z kimś swojego życia. Nowym wpisem tylko potwierdziła, że jest singielką. W opisie do fotki, na której leży w bikini w hamaku, zażartowała, że chyba nie pozna partnera. Dlaczego?

Singielka ma wakacjach. Nie pije alkoholu, nie daje rady na słońcu, męczy mnie głośna muzyka. Starzeje się. I na pewno tak kogoś poznam - zażartowała.

Fani artystki odpowiedzieli na jej wpis i nie mają wątpliwości. Twierdzą, że i tak kogoś pozna. Nie pozostaje nic innego, jak czekać aż Doda sama kiedyś pochwali się tą radosną nowiną!

 

DodaDoda na odważnych zdjęciach. "Moje życie seksualne jest żenujące". Fan: Były musi płakać

Więcej o: