"Hotel Paradise". Kolejna edycja już za moment. Znamy datę emisji pierwszego odcinka. Produkcja ma też dobrą wiadomość

Dwa miesiące temu zakończył się trzeci sezon, a stacja TVN7 już zapowiada czwartą (i piątą) odsłonę "Hotelu Paradise". Zobaczycie go znacznie szybciej, niż mogliście się spodziewać.

Na początku czerwca poznaliśmy zwycięzców trzeciej edycji "Hotelu Paradise". TVN7 od początku emisji programu przyzwyczajała widzów, że nie muszą długo czekać na kolejne odcinki. I faktycznie, jeszcze w te wakacje zobaczymy nową odsłonę show.

Zobacz wideo Krzysztof z "Hotelu Paradise" o początkach relacji z Basią

Kornelia, Basia, Krzysztof"Hotel Paradise 3". Kornelia o relacji Basi i Krzysztofa. Ma żal do byłego partnera?

"Hotel Paradise 4" - kiedy premiera nowego sezonu?

3 czerwca zakończyła się emisja trzeciego sezonu "Hotelu Paradise". To właśnie wtedy dowiedzieliśmy się, że główną nagrodę zdobywa Krystian, rzucający kulą przed oczami dość zaskoczonej Basi. Oznaczało to, że pierwszy raz w historii programu finalista wszystkie pieniądze zgarnął dla siebie.

Wielkie emocje towarzyszące wówczas widzom już opadły. I dobrze, bo wkrótce produkcja TVN7 dostarczy ich kolejną dawkę. Jak wynika z informacji przekazanych przez Wirtualnemedia, kolejny, czwarty już sezon ruszy jeszcze w te wakacje. Data emisji pierwszego odcinka została zaplanowana na poniedziałek, 30 sierpnia. Standardowo widzowie będą mogli oglądać program o 20:30 na TVN7 i Playerze. Uczestnicy spotkają się na Zanzibarze, a o atmosferę zadba prowadząca Klaudia El Dursi. 

"Hotel Paradise" - będą kolejne edycje?

Okazuje się, że to nie koniec gorących wieści dotyczący "Hotelu Paradise". Czwarta, zbliżająca się edycja, została nagrana zaraz po trzeciej. W planach produkcja ma jeszcze powstanie dwóch kolejny - piątej i szóstej. To właśnie wtedy uczestnicy mają spotkać się w nowym miejscu.

Simon i Bibi z 'Hotelu Paradise'"Hotel Paradise". Bibi i Simon wynajmą dom. Z koleżanką z programu

Przypomnijmy - pierwszy i drugi sezon rozgrywał się na Bali, kolejne dwa na Zanzibarze. Co będzie dalej? Tego jeszcze nie wiadomo, ale z pewnością będziemy informować. 

Zobacz też: "Hotel Paradise". Związek Marcina i Kary wkroczył w nowy etap. Zdecydowali się na poważny krok

Więcej o: