"Rolnik szuka żony". Magda na pięknym zdjęciu z synem. "Cieszę się, że pani marzenie się spełniło"

Magda z ostatniej edycji programu "Rolnik szuka żony" dodała zdjęcie z sesji, na którym pozuje z kilkumiesięcznym synem. Nie ukrywa, że uwielbia rolę mamy.

Magda wzięła udział w siódmej edycji programu "Rolnik szuka żony". Rolniczka nie stworzyła związku z żadnym z zaproszonych na gospodarstwo mężczyzn, ale pod koniec nagrań ponownie przejrzała listy i odezwała się do Kuby. Okazało się, że idealnie do siebie pasują i szybko stworzyli związek. Zamieszkali ze sobą, a w maju zostali rodzicami. Na świecie pojawił się ich syn, Marcel.

Zobacz wideo Nie brakowało łez

"Rolnik szuka żony". Magda na zdjęciu z synem

Chłopiec w tym miesiącu skończy dwa miesiące, a Magda nie ukrywa, że idealnie odnajduje się w roli mamy. Pod jednym z ujęć, na którym znalazła się z partnerem i synem, napisała, że "mogłaby patrzeć i tulić go godzinami" oraz zaznaczyła, że "przepadli totalnie".

Tym razem dodała zdjęcie pochodzące z sesji na polu. Pozuje wśród zbóż w letniej sukience i w kapeluszu, na rękach trzyma malucha.

Jak dobrze wracać do rodzinnego domu. Nic cudowniejszego nie ma jak rola matki - napisała rozczulona.
 

Internauci również wyrazili swoje zdanie na temat uroku ujęcia:

Jaki śliczny niunio.
Pięknie pani wygląda. Cieszę się, że pani marzenie się spełniło.
Tak, bycie mamy jest piękne - piszą.

Komentarz zostawiła także Agnieszka z drugiej edycji "Rolnika...", która połączyła się wtedy z Robertem i do tej pory tworzą szczęśliwą rodzinę (mają syna Tomka).

Pięknie - zwróciła się do Magdy.

Marcel to kolejne dziecko, którego rodzicami są osoby, które poznały się dzięki udziałowi w programie TVP. Rodzicami zostali m.in. Ania i Grzegorz, którzy mają syna Jasia i córkę Liwię, Małgosia i Paweł, którzy doczekali się Rysia i Blanki.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.