Marieta Żukowska potwierdza rozstanie z partnerem. Aktorka wydała oświadczenie. Wiadomo, kiedy zakończyli związek

Marieta Żukowska i Wojciech Kasperski nie są już parą. Aktorka o wszystkim poinformowała na swoim instagramowym profilu i zdradziła, że związek należy do przeszłości już od długiego czasu.

Marieta Żukowska jest doskonale znana widzom m.in. z seriali "Barwy Szczęścia" czy "Kowalscy kontra Kowalscy". W ostatnim czasie pojawiły się domysły o rozstaniu gwiazdy z jej wieloletnim partnerem Wojciechem Kasperskim. Powodem rzekomo miały być względy finansowe. Aktorka zdecydowała się odnieść do medialnych spekulacji.

Zobacz wideo

Marieta Żukowska rozstała się z partnerem

Na Instagramie Mariety Żukowskiej pojawiło się oświadczenie wystosowane przez nią i Wojciecha Kasperskiego. Gwiazda napisała, że jej związek z partnerem należy już do przeszłości. Poinformowała również, że do rozstania doszło ponad dwa lata temu. Na taki krok zdecydowali się oboje.

Ewelina LisowskaEwelina Lisowska znowu się odchudza? Piosenkarka odpowiedziała na komentarz

Rozstaliśmy się ponad dwa lata temu. To była wspólna i niełatwa decyzja, podjęta w zgodzie, w pełnym porozumieniu i wzajemnym szacunku - czytamy w oświadczeniu.
 

Byli już partnerzy doczekali się razem córki, nad którą oboje sprawują opiekę. Wspierają się również w kwestiach prywatnych i zawodowych.

Razem wychowujemy naszą córeczkę, pomagamy i kibicujemy sobie w naszych zawodowych i prywatnych sprawach. Oboje jesteśmy bardzo wdzięczni za wiele pięknych lat, które spędziliśmy razem i zdecydowanie dementuję wszelkie plotki - pisała Żukowska.

Aktorka i jej były ukochany poprosili również o uszanowanie ich prywatności i z góry za to podziękowali. W komentarzach pod zamieszczonym postem nie zabrakło słów wsparcia dla Mariety, która musiała tłumaczyć się publicznie.

To przykre, że nastały czasy, kiedy "musimy" się tłumaczyć z naszego życia prywatnego, prosić o szczyptę prywatności i oczekiwać wyrozumiałości od osób, często całkiem obcych... - stwierdziła jedna z osób.

Gratulowali również Mariecie i Wojciechowi rozstania z klasą, o którym zaczęto pisać dopiero po dwóch latach.

Paulina Młynarska, Andie MacDowellPaulina Młynarska ostro o hejtowaniu Andie MacDowell: Odwalcie się!

Więcej o: