Marcin Prokop zareagował na wpis Kaczorowskiej i rozbawił internautów. "Taki brzydki, że aż piękny"

Marcin Prokop dołączył do grona znanych osób, które postanowiły nawiązać do wpisu Agnieszki Kaczorowskiej. Do sprawy podszedł z dystansem.

Internet w dalszym ciągu żyje wpisem Agnieszki Kaczorowskiej. Tancerka poruszyła w nim kwestię "mody na brzydotę". Choć potem zdecydowała się "przeprosić" wszystkich urażonych, publiczne osoby nadal publikują posty nawiązujące do całej sprawy. Swoje zdanie na ten temat wyraziły m.in. Anna Wendzikowska,Katarzyna Nosowska czy też dziennikarz stacji TVN Marcin Prokop.

Zobacz wideo

Marcin Prokop o "modzie na brzydotę"

Marcin Prokop słynie z poczucia humoru i dystansu do siebie. Świadectwo tego wielokrotnie dawał w prowadzonych przez siebie programach "Dzień Dobry TVN" czy "Mam talent!" oraz w swoich mediach społecznościowych. Nie zdziwił więc jego ostatni post nawiązujący do głośnego obecnie tematu. Na  instagramowych profilu dziennikarza pojawiło się nowe selfie. Widać na nim opalonego i uśmiechniętego od ucha do ucha prezentera. Nie zabrakło również napisanego z dowcipem i delikatną ironią opisu do fotografii.

W ramach mody na brzydotę wrzucam zdjęcie, które znalazłem w swoim telefonie. Nie znam gościa, ale wydaje mi się wystarczająco odrażający aby wpisać się w panujący trend. #polishboy #polish #sobie #sam - czytamy
 

Nie uszło to uwadze internautów, których gospodarz "Dzień Dobry TVN" rozweselił swoim wpisem. Pojawiło się wiele pochlebnych komentarzy.

No niestety, za mało brzydoty tu widzę, żeby wpisać się w trend.
Kokietujesz. Wrzuć naprawdę brzydkie.
Tak brzydki, że aż piękny – stwierdzali, umieszczając emotikony świadczące o rozbawieniu

Obserwatorzy Marcin Prokopa dodawali również, że cenią sobie poczucie humoru gwiazdy TVN.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.