"Ślub od pierwszego wejrzenia". Anita i Adrian świętowali urodziny syna. Świetny motyw przewodni przyjęcia!

Jerzy, syn Anity Szydłowskiej i Adriana Szymaniaka ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia", świętował w ostatnim czasie drugie urodziny. Rodzice chłopca zadbali o to, by ten dzień był dla niego wyjątkowy.

Anita Szydłowska i Adrian Szymaniak to uczestnicy trzeciej edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia", których małżeństwo przetrwało po programie. Obecnie są szczęśliwymi rodzicami dwojga dzieci, Jerzego i Bianki, a wspólne rodzinne chwile chętnie publikują na instagramowych profilach. Nie inaczej było również z drugimi urodzinami ich syna.

Zobacz wideo

Anita i Adrian ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" świętują urodziny syna

Anita Szydłowska i Adrian Szymaniak w ostatnim czasie świętowali drugie już urodziny swojego syna Jerzego. Relacja pojawiła się na instagramowym profilu uczestniczki "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Okazało się, że rodzice chłopca zapewnili mu masę atrakcji. Dzień rozpoczął się dla niego od wizyty w krakowskim zoo. Po tej wyprawie przyszła pora na kameralne przyjęcie w rodzinnym gronie z iście kosmicznym motywem przewodnim. Nie zabrakło więc dekoracji z rakietami, kosmosem czy balonowego astronauty. Pojawił się również galaktyczny tort upieczony przez ciocię Jerzego.

DodaDoda otrzymała symboliczny prezent od rodziców. Nie kryła wzruszenia

Dużo zabawy, wśród wymarzonych prezentów znalazła się hulajnoga polecana chyba przez wszystkich rodziców. Imprezka zakończyła się wspólnym basenowaniem z siostrzyczką, bo pogoda była wyśmienita - opisywała ten dzień Anita.
 

Mama Jerzego postanowiła też złożyć mu życzenia za pomocą Instagrama.

Jerzyku, żyj nam 100 lat, bądź zawsze zdrowy, pogodny i uśmiechnięty, pamiętaj, że jesteś wyjątkowy i możesz podbić cały kosmos! My z tatą kochamy cię najmocniej na świecie! Nawet jeżeli nie będziesz ich jeszcze pamiętał, to mam nadzieję że zostaną gdzieś głęboko w tobie! - wybrzmiało.

Do tych słów dołączyli się również internauci, przesyłając solenizantowi urodzinowe serdeczności.

Emily RatajkowskiEmily Ratajkowski w ogniu krytyki po ostatnich zdjęciach z synem

Więcej o: