Stella może liczyć na wsparcie fanów po rozstaniu z Piotrem. "On może i nie jest zły, ale więcej was dzieli niż łączy"

Stella i Piotr ogłosili swoje rozstanie. Po tej informacji fanki uczestniczki "Love Island" zasypują ją wspierającymi komentarzami.

Stella i Piotr z "Love Island. Wyspa miłości" potwierdzili to, co od jakiegoś czasu przypuszczali ich fani. Uczestnicy miłosnego show, jako druga para minionej edycji, ogłosili rozstanie. Fanki Stelli niemal natychmiast zaczęły ją pocieszać.

Laura z 'Love Island'Laura z "Love Island" poddała się zabiegowi. Fani: Nie przypominasz siebie

Zobacz wideo Stella i Piotr z "Love Island" rozstali się

Fanki wspierają Stellę po rozstaniu

Stella i Piotr, idąc tropem Ani i Czarka, którzy rozstali się niespełna miesiąc po zakończeniu programu, nagrali specjalne wideo dla fanów. Wyjaśnili, że chcą być szczerzy ze swoimi obserwatorami, dlatego nie zamierzają przed nimi ukrywać, że uczucie między nimi wypaliło się. Stella i Piotr nagrali dość krótkie wideo, ale uznali, że to wystarczy, by w skrócie powiedzieć o rozstaniu. Obydwoje przyznali, że pracowali nad swoim związkiem i dawali sobie szansę, jednak nic z tego nie wyszło. Zapewniają jednak, że nadal zamierzają utrzymywać ze sobą kontakt.

Po tym, jak zamieścili nagranie w swoich mediach społecznościowych, obserwatorki Stelli postanowiły ją pocieszyć. Uznały, że na wspólnym filmiku z Piotrem widać smutek w jej oczach. W związku z tym pod ostatnim zdjęciem uczestniczki show publikują komentarze, w których dodają Stelli otuchy.

Stella, trzymaj się. Jesteś zaje*ista. Pamiętaj o tym.
Pani Stello, teraz czas dla pani. Jest pani cudowną i mądrą kobietą. Proszę się nie gniewać, ale szkoda by było pani dla Piotra, bo on może i nie jest zły, ale więcej was dzieli niż łączy. Życzę powodzenia i główka do góry.
Stelcia głowa do góry. Teraz dopiero rozkwitniesz. Fajna babka jesteś, tak że już za rogiem czai się 10 takich Piotrków!
Trzymaj się kochana, czas leczy rany - czytamy pod zdjęciem.

Stella odpowiadała na komentarze swoich fanek. Przyznała, że jest jej miło, czytając wiadomości od nich i wszystkim podziękowała za wsparcie.

 

Maciek z 'Love Island'"Love Island". Maciek wreszcie zdjęcie bez brody. Zupełnie inaczej!

Więcej o: