"Lista Plotka". Czarek Nykiel wymienił swoje miłości z dzieciństwa. "Miałem jakieś zauroczenia"

Czarek Nykiel pojawił się w najnowszym odcinku naszego nowego formatu "Lista Plotka". Przed kamerami wymienił swoje miłości z dzieciństwa.

"Lista Plotka" to nowy, ciekawy format, który stanowi kreatywne wyzwanie dla gwiazd i influencerów. Ci w krótkim czasie muszą wyjawić swoje największe sekrety. Wcześniej w naszym studio gościli Maciek Dąbrowski z "Z Dvpy", Dominik Rupiński z "The Blaze House" oraz Monika Kociołek, z nowego, odświeżonego "Teamu X 2". Tym razem w krzyżowym ogniu pytań stanął Czarek Nykiel.

Dominik Rupiński"Lista Plotka". Dominik Rupiński wydał na torbę z dziurami... kilka tysięcy. "Ja pi***e"

"Lista Plotka". Czarek Nykiel

Czarek Nykiel jest jednym z członków nowego Teamu X. Jak na osobę popularną w mediach społecznościowych często się w nich udziela i zdradza najróżniejsze informacje o sobie. Ale może są też kwestie, o których nie wiecie? Czarek wziął udział w naszym nowym projekcie i odpowiedział na kilka pytań.

Czarek przed naszymi kamerami wymienił trzy swoje miłości z dzieciństwa. Kto to taki? Joanna Krupa, Selena Gomez i... Julia Wieniawa. Jak też przyznał, jeszcze nie przeżył wielkiej miłości. 

Wydaje mi się, że nigdy nie zakochałem się tak w pełni. W sensie tak zakochać, że takie prawdziwe uczucie. Miałem jakieś zauroczenia, ale nie miałem jeszcze takiej prawdziwej miłości - powiedział.

Co jeszcze nam powiedział? Sprawdźcie w poniższym wideo.

Zobacz wideo Jakie techniki zdobienia paznokci zna Czarek Nykiel? [Lista Plotka]