Paulina Krupińska na nartach z rodziną. Jej córka przeżyła mękę na wyciągu orczykowym. "Narciarka"

Paulina Krupińska na InstaStories zrelacjonowała wypad na narty. Główną gwiazdą nagrania jest jej córka.

Paulina Krupińska i jej bliscy dzielą życie między dwa miasta. Na co dzień mieszkają w Warszawie, gdzie z mężem, Sebastianem Karpielem-Bułecką, realizują się zawodowo (od kilku miesięcy Miss Polonia 2012 jest gospodynią "Dzień Dobry TVN"). Jednak kiedy tylko mogą, to wyjeżdżają do Zakopanego, skąd pochodzi muzyk, i gdzie mają dom.

Paulina Krupińska, Sebastian Karpiel-BułeckaPaulina Krupińska pokazała gorące zdjęcie męża. Sebastian Karpiel-Bułecka nigdy nie był w lepszej formie!

Paulina Krupińska na nartach z córką

Aktualnie przebywają na Podhalu. Modelka chętnie relacjonuje, jak mija im tam czas. Niedawno spotkała się z Anną Lewandowską, która również wybrała ten kierunek. Oprócz tego razem z córką szusuje na nartach. Na InstaStories pojawiło się nagranie ze stoku, na którym możemy zobaczyć, jak radzi sobie Antosia. Mama uwieczniła moment, kiedy pięciolatka udała się na wyciąg orczykowy. Dziewczynka miała małe problemy, urządzenie szarpało ją i ledwo utrzymywała równowagę, jednak dzielnie sobie poradziła.

Narciarka - skomentowała jej mama.
Zobacz wideo Antosia walczy z wyciągiem

Następnie widzimy, jak Antosia zjeżdża z górki. Krupińska w pewnym momencie przeraziła się prędkością, jaką nabrała jej córka i wołała, żeby hamowała. Nie wiadomo jednak, jak zakończyła się ta przejażdżka, gdyż nagranie zakończyło się, gdy jeszcze jechała. Później Paulina Krupińska zrelacjonowała wjazd wyciągiem krzesełkowym i dzieliła się z fanami pięknymi widokami.

Paulina Krupińska pokazała domPaulina Krupińska pokazała swój nowoczesny dom

Jak wspomnieliśmy, w górach przebywa także Anna Lewandowska. Towarzyszą jej córki. Ostatnio wybrały się na spacer, a trenerka nie ukrywa, że uwielbia Tatry. Tą miłość chce zaszczepić w dzieciach i jak widać, ma spore szanse na powodzenie.

 
Więcej o: