Partnerka Piotra Żyły pozuje w sukni ślubnej. "Myślicie, że dojdzie do ślubu?"

Czyżby w życiu Marceliny Ziętek i Piotra Żyły szykowały się zmiany? Aktorka dodała wymowny wpis.

Marcelina Ziętek, nowa dziewczyna skoczka Piotra Żyły, związana jest zawodowo z serialem paradokumentalnym "19+", w którym wciela się w Kaję Jarosik. Dzięki swojej roli jest uwielbiana przez Internautów:

Z początku nie przepadałam za postacią Kai, a teraz to nie wyobrażam sobie nikogo innego u boku Froda -piszą na Instagramie.

Głośno zrobiło się o niej jednak dopiero wtedy, gdy media dowiedziały się o jej związku z Piotrem Żyłą.

Marcelina Ziętek w sukni ślubnej

Skoczek potwierdził ich związek w nietypowy sposób, wstawiając na Instagrama zdjęcie dwóch par stóp w kolorowych skarpetach. Ostatnio na profilu Marceliny pojawił się ciekawy post. Widać na nim młodą aktorkę ubraną w przepiękną białą suknię ślubną. 

 
Odcinek 531/ Każda kobieta chce poprzymierzać suknie ślubne/ Myślicie, że dojdzie do ślubu? - dopisała.

Zdjęcie pochodzi więc najpewniej zza kulis serialu "19 +". Nie zabrakło jednak pytań o życie prywatne aktorki.

Bierzecie z Piotrem ślub? To dopiero byłaby sensacja! - pisze jedna z internautek.

Ziętek nie odniosła się jednak do jej komentarza.

Kim jest wybranka Piotra Żyły?

Ziętek jest laureatką konkursu Miss Południa Nastolatek oraz Miss Foto Południa Nastolatek. Ostatnio kibicowała swojemu nowemu partnerowi na trybunach, entuzjastycznie go dopingując. Co więcej, pojawiły się również podejrzenia, że ich związek może niedługo wejść w nową fazę - gdy Marcelina dodała zdjęcie z wymownym podpisem, Internauci spekulowali, że Piotr Żyła oświadczył się ukochanej. 

Warto zaznaczyć, że rozstanie Piotra z Justyną Żyłą zaowocowało sporem, w którym obie strony wzajemnie się obwiniają. Pisaliśmy wielokrotnie o zarzutach celebrytki wobec byłego partnera. 

TU ZNAJDZIE SIĘ REKLAMA

Zobacz wideo