Donald Tusk spędza czas z wnukami. Wspólnie analizują mapę geopolityczną. "Skóra ściągnięta z dziadka"

Donald Tusk po raz kolejny udowodnił, że rodzina jest dla niego najważniejsza. Były premier opublikował urocze zdjęcie wnuków.

Donald Tusk ma mnóstwo zobowiązań zawodowych. Na co dzień mieszka w Brukseli, gdzie pełni funkcję przewodniczącego Europejskiej Partii Ludowej. Mimo wszystko nie zapomina o rodzinie i wielokrotnie podkreślał, ze to właśnie bliscy są dla niego najważniejsi. Gdy tylko może, spędza z nimi czas. Niedawno analizował z wnukami sytuację geopolityczną.

Zobacz wideo Kasia Tusk wybrała się na rodzinny spacer

Donald Tusk spędza czas z wnukami

Donald Tusk jest aktywny w mediach społecznościowych, ale na jego Instagramie dominują zdjęcia związane z działalnością polityczną. Czasami były premier uchyla rąbka tajemnicy i zdradza szczegóły z życia prywatnego. Od czerwca przebywa w Polsce i celebruje wolny czas w gronie najbliższych. Ostatnio opublikował zdjęcie wnuków, którzy poznają tajniki geopolityki. Chłopcy byli bardzo zaangażowani w analizowanie mapy i przyglądali jej się z dużą uwagą. W końcu zainteresowanie naukami społecznymi mają we krwi!

Geopolityka jest naprawdę skomplikowana- napisał Donald Tusk pod zdjęciem.
 

ZOBACZ TAKŻE: Donald Tusk wrócił do Polski, a w domu czekała na niego urocza niespodzianka. ''Jakim skarbem są dzieci i wnuki''

Urocze zdjęcie wnuków Tuska wywołało żywą reakcję ze strony fanów. Pod postem pojawiło się mnóstwo pozytywnych komentarzy. Niektórzy zasugerowali, że jeden z chłopców jest bardzo podobny do dziadka.

Gratulacje dla pana (jakoś trudno mi pana nazwać dziadkiem, bo pan przecież wiecznie młody)
Wnuki mają świetnego dziadka... kochającą rodzinę.... wzór do naśladowania.
Wnuczek po lewej to skóra ściągnięta z dziadka - czytamy w komentarzach.

Wygląda na to, że chłopcy od najmłodszych lat interesują się polityką. Kto wie, może w przyszłości pójdą w ślady Donalda Tuska? 

Więcej o: