Donald Tusk tęskni za rodziną. Udostępnił urocze zdjęcie Kasi i wnuczki: Dwa szczęścia, czyli tęsknota w czasach zarazy

Donald Tusk spędza czas z dala od ukochanej córki i wnuczki. Były premier swoją tęsknotą podzielił się z obserwatorami.

W związku z obecną sytuacją ludzie na całym świecie zamknęli się w domach i wybrali izolację. Wielu ludziom zaczyna doskwierać tęsknota, o czym przekonała się m.in. Julia Kuczyńska. Podobne uczucia towarzyszą również byłemu premierowi, Donaldowi Tuskowi. Polityk udostępnił zdjęcie osób, za którymi tęskni najbardziej.

Donald Tusk udostępnił zdjęcie Kasi Tusk

Donald Tusk, zgodnie z zaleceniami i zdrowym rozsądkiem, pozostaje w swoim domu. To niestety uniemożliwia spotkania z rodziną. Były premier zdążył się stęsknić już za mieszkającymi w Sopocie ukochanymi córką oraz wnuczką. Przypomnijmy, że polityk jest bardzo zaangażowanym i kochającym dziadkiem, więc taka rozłąka musi być dla niego szczególnie bolesna. Swoimi uczuciami Donald Tusk postanowił podzielić się z obserwatorami na Instagramie, wrzucając urocze zdjęcie Kasi Tusk i jej córki:

Dwa szczęścia, czyli tęsknota w czasach zarazy - podpisał zdjęcie Donald Tusk.
 

Obserwatorzy byłego premiera wyrazili pełne zrozumienie. Większość z nich przechodzi przecież przez to samo. Sympatycy Donalda Tuska nie szczędzili mu słów otuchy.

Rozumiem, ja mam też dwa szczęścia i bardzo tęsknię, ale wytrzymamy.
Znamy to, my tęsknimy do dziadków.
Nastał dziwny, ciężki czas, gdy tak proste, codzienne czynności, jak spotkanie z rodziną staje się marzeniem. Miejmy nadzieję, że ludzkość zapamięta tę lekcję i coś nam po tym dobrego zostanie. Pozdrawiam.

My także mam nadzieję, że już wkrótce ten trudny czas będzie dla nasz wszystkich jedynie wspomnieniem!

PJA