Donald Tusk tęskni za rodziną. Udostępnił urocze zdjęcie Kasi i wnuczki: Dwa szczęścia, czyli tęsknota w czasach zarazy

Donald Tusk spędza czas z dala od ukochanej córki i wnuczki. Były premier swoją tęsknotą podzielił się z obserwatorami.

W związku z obecną sytuacją ludzie na całym świecie zamknęli się w domach i wybrali izolację. Wielu ludziom zaczyna doskwierać tęsknota, o czym przekonała się m.in. Julia Kuczyńska. Podobne uczucia towarzyszą również byłemu premierowi, Donaldowi Tuskowi. Polityk udostępnił zdjęcie osób, za którymi tęskni najbardziej.

Donald Tusk udostępnił zdjęcie Kasi Tusk

Donald Tusk, zgodnie z zaleceniami i zdrowym rozsądkiem, pozostaje w swoim domu. To niestety uniemożliwia spotkania z rodziną. Były premier zdążył się stęsknić już za mieszkającymi w Sopocie ukochanymi córką oraz wnuczką. Przypomnijmy, że polityk jest bardzo zaangażowanym i kochającym dziadkiem, więc taka rozłąka musi być dla niego szczególnie bolesna. Swoimi uczuciami Donald Tusk postanowił podzielić się z obserwatorami na Instagramie, wrzucając urocze zdjęcie Kasi Tusk i jej córki:

Dwa szczęścia, czyli tęsknota w czasach zarazy - podpisał zdjęcie Donald Tusk.

Obserwatorzy byłego premiera wyrazili pełne zrozumienie. Większość z nich przechodzi przecież przez to samo. Sympatycy Donalda Tuska nie szczędzili mu słów otuchy.

Rozumiem, ja mam też dwa szczęścia i bardzo tęsknię, ale wytrzymamy.
Znamy to, my tęsknimy do dziadków.
Nastał dziwny, ciężki czas, gdy tak proste, codzienne czynności, jak spotkanie z rodziną staje się marzeniem. Miejmy nadzieję, że ludzkość zapamięta tę lekcję i coś nam po tym dobrego zostanie. Pozdrawiam.

My także mam nadzieję, że już wkrótce ten trudny czas będzie dla nasz wszystkich jedynie wspomnieniem!

PJA

Więcej o:
Komentarze (182)
Donald Tusk tęskni za rodziną. Udostępnił urocze zdjęcie Kasi i wnuczki: Dwa szczęścia, czyli tęsknota w czasach zarazy
Zaloguj się
 • minio30

  Oceniono 44 razy 18

  Dużo zdrowia dla p. Tuska. Niech Pan się trzyma bo w czasach zarazy dopiero widać, jak bardzo potrzebni są mądrzy ludzie

 • aprilapril

  Oceniono 18 razy 12

  opetaniec kaczynski nie ma za kim tesknic.
  jest samotny i sfrustrowany, wiec ma czas knuc przeciw swiata i ukladac zemste za swoje zmarnowane i bezowocne zycie.

 • kotmiki

  Oceniono 11 razy 7

  A Kaczyński w swojej nienawiści do Polski i Polkówq pod stołem bpoi się ,że Pandemia pokrzyzuje plan przedłużenia kadencji budynia to jedyny jego problem

 • jojo2015

  Oceniono 14 razy 6

  Władza, która nie ma żadnych ograniczeń, kontroluje sądy, prokuraturę i policję na końcu jest władzą, która po prostu bezkarnie kradnie - powiedział w piątek w TVN24 szef Rady Europejskiej Donald Tusk. Jak dodał, konstytucja powinna być ponad partiami politycznymi, a nie odwrotnie.
  W Polsce od już tak długiego czasu trwa spór o to, kto jest ważniejszy: partia, która zdobyła władzę, czy konstytucja, która powinna obowiązywać. Ten spór jest zauważany na świecie, ale to nie jest tak, żeby przywódcy europejscy czy światowi wnikliwie analizowali, jaka jest dzisiejsza sytuacja, konkretna pani prezes Małgorzaty Gersdorf - powiedział Tusk pytany o to, jak wygląda "z perspektywy Brukseli" kwestia stanowiska I prezesa Sądu Najwyższego.
  Jak dodał, on osobiście nie ma wątpliwości, kto jest prezesem Sądu Najwyższego. - Ale może dlatego, że należę do tego - może już niemodnego - obozu politycznego, dla którego konstytucja powinna być ponad partiami politycznymi, a nie odwrotnie - podkreślił szef Rady Europejskiej.
  Według niego, Gersdorf "stara się najlepiej jak potrafi wypełniać rolę I prezesa Sądu Najwyższego i w tym konkretnym momencie także osoby, która stara się być wierna konstytucji".

 • kostropacz

  Oceniono 7 razy 5

  Zyczenia zdrowia calej rodzinie, panie Donaldzie :-)

 • zackuu

  Oceniono 7 razy 5

  UWAGA!!! wysyp trolii - trzeba 2mld jakoś wydać..

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX