Ada Fijał opublikowała zdjęcie z grzywką, a internauci nie kryją zachwytu. ''Szałowo''. Stylizacja też niczego sobie

Ada Fijał opublikowała na Instagramie zdjęcie z sesji, które wzbudziło wielkie zainteresowanie. Wszystko ze względu na inną fryzurę.

Ada Fijał przyzwyczaiła swoich wielbicieli do rudych, prostych włosów, od których trudno oderwać wzrok. Niedawno aktorka zaprezentowała zdjęcia, które wykonał jej Maciej Nowak, podczas sesji do magazynu ''Flesz. Takiej jej jeszcze nie widzieliście! 

Zobacz wideo Te gwiazdy miały kiedyś zupełnie inne fryzury. Poznajecie?

Ada Fijał w nowej fryzurze

Ada Fijał od lat obecna jest w polskim show-biznesie. Mimo że ukończyła studia stomatologiczne i początkowo widziała się w roli dentystki, to skupiła się jednak na rozwijaniu kariery aktorskiej. Trzeba przyznać, że podjęła znakomity wybór, bo jest bez wątpienia jedną z barwniejszych postaci w medialnym świecie. Przede wszystkim za sprawą ognistego temperamentu i takiego samego koloru włosów, który stał się jej znakiem rozpoznawczym. W sesji dla magazynu Flesz zdjęcia zrobił jej Maciej Nowak. Aktorka pozuje w ciekawej stylizacji. Ma na sobie granatowo-brązową koszulę, która przepasana jest słomą. Na szyi aktorka ma duży naszyjnik z muszli, ale uwagę przykuwa przede wszystkim fryzura. Stylista zrobił kawał dobrej roboty, ponieważ całkowicie zmienił image Ady. Ma o wiele dłuższe włosy w ciemniejszym kolorze i grzywkę, która swobodnie opada na jej skronie. Aktorka opublikowała również zabawny mem, w którym wykorzystała zdjęcie z sesji. 

A może grzywka? Swoją drogą dobra stylka, prawda? (komentarz jest na foto 2 - dzięki za ciekawą wizję tego, gdzie się sprawdzi taka moda) Dobry mem nie jest zły - napisała pod zdjęciem.
 

Nie trzeba było długo czekać na reakcje fanów. Pod postem pojawiło się mnóstwo pozytywnych komentarzy zarówno od gwiazd, jak i anonimowych internautów. Wszyscy jednogłośnie stwierdzili, że Ada świetnie wygląda w takiej fryzurze

Grzywka bardzo spoko.
Wyglądasz szałowo. 
Na tym zdjęciu przypomina Pani Pocahontas - czytamy w komentarzach.

Jak podoba Wam się Ada w takim wydaniu?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.