Zielińska pokazała wspólne zdjęcie z Fijał sprzed 10 lat. "Dekolt, satyna, wyczucie stylu". Ady nie możemy poznać. Ależ się zmieniła!
Ada Fijał mocno się zmieniła przez ostatnie 10 lat. Widać to wyraźnie na zdjęciu, które pokazała Katarzyna Zielińska.
Katarzyna Zielińska i Ada Fijał to koleżanki z planu "Barw szczęścia". Ostatnio obie pochwaliły się kilkoma wspólnymi zdjęciami, na których widać ich podobieństwo: obie rude, obie ubrane na szaro, obie podobnie uśmiechnięte. Jednak Zielińska wstawiła na Instagram także ich wspólne zdjęcie sprzed 10 lat.
Jak dla mnie 10 lat temu (po lewej) to był hit! Jest wyczucie stylu, dekolt, satyna, but jak z Vogue'a i te fryzury! Teraz to nuuuuudy... Ale jedno, co nam zostało z dawnych lat - TEN SAM UŚMIECH I POCZUCIE HUMORU! Ada Fijał, nie zmieniajmy się - napisała.
Tak, ta pani w miętej spódnicy na zdjęciu z lewej to Ada Fijał. Pomijając niemodne już ubrania, których obecnie raczej nie założyłaby żadna z nich, to trudno po twarzy rozpoznać sympatyczną aktorkę.
Niemniej zdjęcie wzbudziło w fanach ciepłe uczucia.
Za następne 10 lat będzie się Pani śmiała patrząc na zdjęcia dzisiejszej mody.
Szałowe są te porównania! I niech ktoś teraz powie, że kobieta nie pięknieje wraz z upływem lat!
Kobiety jak wino, im starsze, tym lepsze, w tym przypadku piękniejsze! czytamy na Instagramie.
Faktycznie, różnica jest na korzyść współczesnego zdjęcia.
JZ
POPULARNE
NAJNOWSZE
-
"The Voice Senior". Na scenie stanęła babcia celebryty konkurencyjnej stacji telewizyjnej. "To wnuczek mnie zgłosił"
-
Anna Lewandowska i Robert Lewandowski tańczą w rytm romantycznej piosenki. Zakończenie układu szalone
-
Edyta Jungowska odeszła z show-biznesu 8 lat temu. Teraz pojawiła się w "DDTVN" i opowiedziała, czym się zajmuje
-
Horoskop dzienny - 17 stycznia [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]
-
Agnieszka Kaczorowska dawno nie pokazywała córki. Teraz nadrabia zaległości. Widać, że Emilka bardzo wyrosła
- Andrzej Piaseczny wykrzykiwał J***ć PiS. Teraz odpowiada: Impreza była przednia, to było widać
- Blanka Lipińska ujawnia, kto ją fotografuje. To nawet kilka osób! "A propos robienia zdjęć..."
- "Jaka to melodia?". Pamiętacie pana od wygrywania nutek? Wiemy, co robi Robert Osam po odejściu z show
- Małgorzata Ostrowska-Królikowska świętuje urodziny córki. Z tej okazji opublikowała wyjątkowe zdjęcie z mężem i Julią
- Shakira była brunetką, a Angelina Jolie nosiła aparat na zębach. Te gwiazdy wyglądały zupełnie inaczej, nim stały się sławne