Gwiazdy wystąpiły na wirtualnym pokazie Macieja Zienia. Herbuś miała wybieg na blacie, Fijał kusiła nogą

Maciej Zień zrealizował nowatorski projekt. Na Instagramie zorganizował wirtualny pokaz swojej najnowszej kolekcji ubrań. Pomogły mu w tym znane gwiazdy, które wcieliły się w role modelek. Nie obyło się bez zabawnych sytuacji!

Koronawirus mocno pokrzyżował zamiary Macieja Zienia. Projektant zaplanował na 26 marca pokaz swojej najnowszej  kolekcji o tytule "Shero", który miał odbyć się w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie. Pandemia sprawiła jednak, że wydarzenie zostało z wiadomych względów odwołane. W związku z zaistniałą sytuacją Maciej postanowił posunąć się o krok dalej i zorganizował wirtualną prezentację kreacji. Do projektu zaprosił grono wiernych klientek, a zarazem popularnych kobiet. Nie zabrakło Edyty Herbuś, Ady Fijał, Katarzyny Zawadzkiej, Kate Rozz czy Agnieszki Grochowskiej. Pomimo tego, że w ostatnim czasie internauci byli zniesmaczeni propozycją pracy oferowaną przez projektanta, za którą zamierzał zapłacić dość niską - jak na obowiązki - kwotę, na jego wirtualnym pokazie pojawiło się sporo osób, również z branży modowej. Zobaczcie sami, jak to wyglądało!

Zobacz wideo Edyta Herbuś jest muzą Macieja Zienia. Tańczy, gra w serialach, a nawet... śpiewa. Pamiętacie jej udział w programie

Wirtualny pokaz Macieja Zienia 

Koronawirus sprawił, że społeczeństwo zaczęło się jednoczyć. Zanikł podział na osoby popularne i nieznane, które do wewnętrznego świata mediów nie miały dostępu. Kto by pomyślał, że na pokaz Macieja Zienia będzie mógł "przyjść" każdy i do tego jeszcze za darmo! Projektant na swoim instagramowym profilu stworzył transmisję na żywo, podczas której prezentował najnowszą linię ubrań i łączył się z gwiazdami, wcielającymi się w modelki. 

26 marca miał odbyć się pokaz mody, podczas którego Maciej Zień zaprezentowałby najnowszą kolekcję Shero na sezon 20/21. Planowana premiera w PKiN, została przełożona na inny termin a sam projektant podczas „domowej kwarantanny” pokazał nam sylwetki prosto ze swojego Atelier za pomocą IG LIVE. Do tej specjalnej inicjatywy zaangażowały się takie muzy projektanta jak: Edyta Herbuś, Kasia Zawadzka, Ada Fijał, Kate Rozz czy Agnieszka Grochowska - czytamy we wpisie na profilu projektanta. 
 

Pierwszą gwiazdą, która pojawiła się na pokazie u Macieja Zienia była Edyta Herbuś. Tancerka nie kryła podekscytowania projektem. Stwierdziła, że znalazła nawet w swoim domu idealne miejsce na "wybieg", na którym będzie mogła zaprezentować wykonaną przez projektanta suknię. Gwiazda pozowała na... blacie kuchennym, co pomógł jej uwiecznić na nagraniu ukochany.

Ja się dla Was chłopaki wystroiłam, uczesałam, umalowałam. Razem z moim partnerem zastanawialiśmy się, gdzie powinien być wybieg. A co, zaprezentuje się pod sufitem. Ja stoję, kochani, na naszym kuchennym blacie. 

Maciej ZieńMaciej Zień Instagram/ @maciej_zien

Herbuś pogratulowała Maciejowi odwagi i pomysłu na stworzenie wirtualnego pokazu.

Nie ma takich ograniczeń, które miałyby nas zatrzymać. 

Słowa wsparcia, otuchy i podziwu skierowała do projektanta również Katarzyna Zawadzka - kolejna muza Zienia. Aktorka także przygotowała w swoim domu wybieg, aranżując przestrzeń i włączając muzykę.

Mam ogromnego stresa, bo robię to pierwszy raz. Ja sobie wszystko tu przygotowałam, mam nawet mały wybieg. 

Maciej Zień podczas transmisji na żywo połączył się też z Kate Rozz, która przez przypadek na nagraniu pokazała członka swojej rodziny. Nie zabrakło też Ady Fijał. Aktorka  i  fashionistka, choć miała problemy techniczne, profesjonalnie "kusiła" zgrabną nogą przed kamerką w telefonie, pokazując kozaki, które wyszły spod ręki projektanta. 

Maciej ZieńMaciej Zień Instagram/ @maciej_zien

Ostatnią modelką Zienia była Agnieszka Grochowska, która zaprezentowała się w pięknym białym garniturze, uchylając rąbka tajemnicy, w jakim wnętrzu przyszło jej spędzać ostatnie dni.

Dużo Wam pokazuje. Nigdy czegoś takiego nie robiłem, że pokazywałem przed pokazem. Ale to tak naprawdę zupełnie inaczej wygląda, kiedy zakładają to na siebie modelki - wyznał szczerze Maciej, który próbował odnaleźć się w nowej sytuacji. 

Transmisja Macieja Zienia przyciągnęła przed telefony gros popularnych osób. Nie zabrakło przedstawicieli branży modowej, ale także wiernych fanek projektanta. Relację oglądały między innymi: Zosia Ślotała, Julia Wieniawa, Joanna Koroniewska czy Hanna Lis. Ostatnia z wymienionych w przychylnych słowach skomentowała wirtualny pokaz. 

Maciek! I love you! Świetnie dajesz radę! - napisała dziennikarka. 

Fotorelację z instagramowego wydarzenia znajdziecie u nas w galerii.

BWO 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.