Maffashion dała sobie zrobić niecodzienny makijaż. Efekt podzielił fanów, a część doszukuje się ciąży. "Po twarzy widać, że coś się kroi"

Maffashion pochwaliła się efektem najnowszej sesji zdjęciowej. Niestety, zamiast podziwiać makijaż gwiazdy, fani woleli spekulować na temat jej rzekomej ciąży.

Od jakiegoś czasu media spekulują, że Maffashion jest w ciąży. Influencerka dotąd nie potwierdziła tych informacji. Jej fani nie przestają jednak dopytywać o to, czy celebrytka zostanie mamą. Sugestie na ten temat pojawiły się też pod ostatnim postem Julki Kuczyńskiej.  

Zobacz wideo Maffashion o ciążowych plotkach: "Wchodzenie z butami w życie prywatne boli"

Maffashion prezentuje makijaż, a fani dopytują o ciążę

Maffashion pochwaliła się na swoim Instagramie zdjęciami i nagraniami, na których prezentuje się w odważnym, nieco ekstrawaganckim makijażu. Uwagę zwracają zwłaszcza mocno podkreślone fioletowym cieniem oczy, a także usta, które dzięki odpowiedniej oprawie wyglądają na dużo większe. 

Co ciekawe taki niecodzienny make-up celebrytki podzielił jej fanów. Niektórzy uważali, że Maffashion wygląda kapitalnie:

Genialnie. Wyglądasz jak laleczka. 
Bajkowo. 
Bosko! - zachwycali się. 

Zdaniem innych, makijaż nie pasował do urody Julii. 

Dużo lepiej sama się malujesz.
Wiele makijaży widziałam u ciebie, ale ten delikatnie mówiąc jest brzydki. 

Pojawiło się też wiele wpisów, w których internauci nie komentowali make-upu, ale sugerowali raczej, że Maffashion jest w ciąży:

No ewidentnie coś tu jest nie tak. Po twarzy widać, że coś się kroi. 
Ah ten skrzętnie ukryty brzuch!

Te ostatnie słowa prawdopodobnie odnoszą się do jednego ze zdjęć, gdzie Maffashion pozuje w bluzie (trzeba przyznać, że influencerka coraz częściej pokazuje się w takich stylizacjach). 

MaffashionMaffashion Fot. Instagram/maffashion_official

ZOBACZ TEŻ: Zapytaliśmy Maffashion o ciążowe plotki. "Mamy w Polsce baby boom!"

Naszym zdaniem Julia Kuczyńska w takim wydaniu wygląda fenomenalnie, a mocny i nietuzinkowy makijaż jedynie uwydatnił jej urodę.