Siostra Roberta Lewandowskiego jest w ciąży. Milena po raz pierwszy pochwaliła się dużym brzuchem. Poród tuż-tuż!

Milena Lewandowska-Miros ma powody do radości. Już niedługo jej rodzina się powiększy. Siostra piłkarza spodziewa się drugiego dziecka, czym pochwaliła się na Instagramie.

Siostra Roberta Lewandowskiego jest w zaawansowanej ciąży. Milena pilnie strzeże prywatności i zwykle nie pokazuje szczegółów z życia rodzinnego, jednak tym razem zrobiła wyjątek i po raz pierwszy opublikowała zdjęcie brzucha. Wszystko wskazuje na to, że poród zbliża się wielkimi krokami.

Zobacz wideo Robert Lewandowski znów tańczy na Tik Toku

Siostra Roberta Lewandowskiego pokazała ciążowy brzuch

W show-biznesie nastał baby boom z prawdziwego zdarzenia. W tym roku przyszło na świat wiele dzieci znanych i lubianych, a sporo gwiazd wciąż czeka na szczęśliwe rozwiązanie. Niedawno na świecie pojawiła się druga córka Anny i Roberta Lewandowskich, a okazuje się, że niedługo będą mieli kolejny powód do świętowania. Siostra piłkarza, Milena Lewandowska-Miros, spodziewa się dziecka. Z okazji Dnia Matki za pośrednictwem mediów społecznościowych pochwaliła się ciążowymi krągłościami.

 
Szczęśliwego Dnia Matki wszystkim - napisała pod zdjęciem.

W kuluarach od dawna mówiło się o tym, że Milena jest w ciąży, jednak sama zainteresowana dopiero teraz zdecydowała się potwierdzić te informacje. Na Instagramie zamieściła kilka zdjęć w obcisłej, beżowej sukience, która idealnie podkreśliła jej brzuch. 

Milena nie lubi rozgłosu i nie wykorzystuje popularności brata do własnych celów. Jednak jej Instagram cieszy się dużym powodzeniem. Siostra Lewandowskiego jest skromna i rzadko mówi na tematy prywatne, dlatego zdjęcie z ciążowym brzuchem wywołało wielkie zainteresowanie mediów. Milena wzięła ślub w 2014 roku i jest szczęśliwą mamą Leona. Niedługo na świat przyjdzie jej drugie dziecko. Do tej pory nie zdradziła płci malucha i terminu porodu.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.