Siostra Roberta Lewandowskiego świętuje piątą rocznicę ślubu. Pokazała zdjęcia z ceremonii, a my patrzymy na jej suknię. Przepiękna

Siostra Roberta Lewandowskiego, Milena, pięć lat temu wyszła za mąż. Dziś świętuje rocznicę, a na swoim Instagramie wspomina ten magiczny dzień.

Robert Lewandowski na fali popularności utrzymuje się od kilku dobrych lat. O nim wiemy praktycznie wszystko, ale o jego siostrze niezbyt wiele. A Milena Lewandowska to naprawdę piękna i mądra kobieta. Jest dość aktywna w mediach społecznościowych, a naszą uwagę przykuł w szczególności jej ostatni wpis na Instagramie. Siostra Roberta wspomina w nim swój ślub i nie jest to przypadkowa data, ponieważ od jej zamążpójścia minęło właśnie równo pięć lat. 

Zobacz wideo

Milena Lewandowska świętuje 5. rocznicę ślubu

Milena opublikowała w sieci przepiękną, czarno-białą fotografię sprzed katedry, na której możemy dostrzec Młodą Parę. Ona ubrana w zjawiskową suknię ślubną z bardzo długim welonem, jej mąż pełen elegancji i szyku. Aż trudno oderwać od tego zdjęcia wzrok. 

Piąta rocznica. Najlepsze wspomnienia - napisała Lewandowska.

Również na InstaStory zamieściła zdjęcia z sesji ślubnej, które totalnie nas zachwyciły. Znajdziecie je w galerii, a więc koniecznie tam zajrzyjcie. 

DH

Więcej o:
Komentarze (18)
Siostra Roberta Lewandowskiego świętuje piątą rocznicę ślubu. Pokazała zdjęcia z ceremonii, a my patrzymy na jej suknię. Przepiękna!
Zaloguj się
 • Gość: #=(

  Oceniono 23 razy 21

  Suczka sąsiadów Lewandowskich się oszczeniła. Ze względu że to suczka sąsiadów Lewandowskich od małego szczeniaki będą dostawać bezglutenową,bezmięsną, free, eco, vege, fit karmę by Ann. Karma ta będzie specjalnie zblendowana eco blenderem na energię słoneczną i uformowana w kulki mocy ze specjalnym logiem by Ann. Trzeba tylko pamiętać aby sprawdzać konsystencję, kolor i wagę każdej kupy. Już o tym w BBC trąbią. A na plotku nic?

 • Gość: Gosc

  Oceniono 30 razy 20

  Kim jest ta kobieta , poza tym ze to siostra Lewandowskiego , ze warto o niej pisac?

 • Gość: Gość

  Oceniono 14 razy 10

  Nie jest ładna ta pani ! Ale ta sukienka ślubną to masakra !

 • Gość: ed

  Oceniono 5 razy 5

  Sukienka była tandetna, siostra jest mało ciekawa ani nawet specjalnie urodziwa. Po co więc ten artykuł?

 • Gość: Gość

  Oceniono 6 razy 4

  Suknia tragiczna .Jest tyle pięknych sukien ślubnych a te niby gwiazdy -celebryci wybierają tragiczne co jedna to brzydsza!!!

 • Gość: Stan

  Oceniono 3 razy 3

  Niedługo będą pokazywać nawet g w kiblu bo to rodziny Lewandowskich . Dno

 • Gość: Gosc

  Oceniono 7 razy 1

  Dlaczego odrzucacie pochlebne i eleganckie komentarze a pokazujecie prymitywy z koslawa polsxczyzna i rozumem

 • Gość: Edi

  Oceniono 9 razy -1

  Ale ona jest bardzo podobna do Ann!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX