Anna Lewandowska motywuje fanki na Instagramie. "Stawiam na drewniane słodkości". Przy okazji pochwaliła się też zdjęciem z Klarą i Robertem

Anna Lewandowska pokazała nowe zdjęcie z Robertem i Klarą. Okazuje się, że rodzice wybrali się na "przyjęcie" do córki, gdzie królowały "drewniane słodkości".

Kilka dni temu Anna Lewandowska zachęciła swoich obserwatorów na Instagramie do podjęcia nowego wyzwania. Tym razem - 30 dni bez cukru. Przy okazji pochwaliła się też nowym zdjęciem z Robertem Lewandowskim i ich córką Klarą. 

Anna Lewandowska pokazała rodzinne zdjęcie

Ania z racji na wyzwanie przyznała, że na chwilę obecną nie pozostało jej nic innego, jak zajadanie się wyłącznie drewnianymi słodkościami. Tym samym nawiązała do zabawek Klary, które możemy dostrzec na zdjęciu. 

6 dzień wyzwania #30dnibezcukru. Lekko nie jest, bo kuszą ulubione chocko bite od @foods_by_ann, zwłaszcza, kiedy patrzę, jak inni zajadają się nimi. No cóż... chyba tymczasowo zostaje mi postawić na „drewniane słodkości”. A jak Wam idzie wyzwanie? Trenujecie swoją silna wolę? Warto, bo efekty są wielowymiarowe. Ps. Dzisiaj mocno kibicujemy tatusiowi podczas meczu - napisała "Lewa".

Wydaje się, że Robert i Ania świetnie bawili się na przyjęciu u Klary. Aż miło się na nich patrzy. Zgodzicie się? 

DH

Więcej o: