Anna Lewandowska pochwaliła się zdjęciem w bikini. Spostrzegawczy fani dostrzegli niewielki tatuaż. Wiedzieliście, że taki ma?

Anna Lewandowska opublikowała na Instagramie zdjęcie w stroju kąpielowym. Dzięki mocno wyciętemu fasonowi mogliśmy dostrzec jej tatuaż, który ma na żebrach. Trenerka wytatuowała sobie napis "Never give up", co w języku polskim oznacza nic innego jak "nigdy się nie poddawaj". A co tatuują sobie inne gwiazdy? Zobaczcie naszą galerię.
Anna Lewandowska w stroju kąpielowym. Fani zauważyli nowy tatuaż Anna Lewandowska w stroju kąpielowym. Fani zauważyli nowy tatuaż www.instagram.com/annalewandowskahpba/

Anna Lewandowska

Anna Lewandowska pochwaliła się na Instagramie swoją świetną figurą. Jednak spostrzegawczy fani dostrzegli coś jeszcze: niewielki tatuaż pod biustem.

Woow. Nie wiedziałam, że masz tatuaż - czytamy w komentarzach. 
Co tam jest napisane? - dopytywali fani. 

Z takiej odległości trudno cokolwiek rozczytać, a więc spieszymy z odpowiedzią.

Never give up - taki napis wytatuowała sobie żona cenionego piłkarza.

Spodziewaliście się, że Lewandowska jest fanką tatuaży?

Ariana Grande Ariana Grande Instagram.com/ arianagrande

Ariana Grande

Jakiś czas temu gwiazda pochwaliła się nowym tatuażem na Instagramie, jednak zdjęcie szybko zniknęło. Wszystko przez to, że internauci rozszyfrowali, że Ariana zamiast nazwy swojego singla, wytatuowała sobie słowo 'shichirin'. W dosłownym tłumaczeniu określa się nim małe japońskie urządzenie do grilla. Grande zabrała głos i próbowała się niezbyt udolnie wytłumaczyć:

Prawda, pominęłam znaki, które powinny być pomiędzy. Bolało jak jasna cholera i nadal nie wygląda dobrze. Nie wytrzymałabym jeszcze jednego symbolu, ale to miejsce szybko się ściera i nie zostanie na długo, więc jeśli będę za nim tęskniła wystarczająco mocno, przecierpię przez cały napis następnym razem - napisała.

Ariana Grande
Screen z Instagram.com/ arianagrande

Gwiazda poprawiła błąd i już ma poprawny napis. Podziękowała przy okazji za to, że zwrócono jej na to uwagę.

Olaf Lubaszenko Olaf Lubaszenko VIPHOTO/EAST NEWS

Olaf Lubaszenko

Olaf Lubaszenko ma na ramieniu oryginalny tatuaż - Charliego Chaplina. W ten sposób chciał oddać mu hołd. Później myślał także o drugim rysunku.

Nie mam pomysłu. Przed laty myślałem o Woodym Allenie, ale zawirowania w jego życiu prywatnym nieco ostudziły moje zapały. Chociaż bardzo go lubię i znowu robi dobre filmy - zdradził kiedyś w rozmowie z "TeleTygodniem".
Jak zmienił się tatuaż Radosława Majdana Jak zmienił się tatuaż Radosława Majdana WBF

Radosław Majdan

Radosław Majdan i jego tatuaż to już prawdziwa legenda. Jego druga żona, Doda, uśmiechała się do nas z jego lewego ramienia. Po ich rozstaniu została jednak zamalowana, a jej miejsce zajął Indianin.

Aleksandra Domańska Aleksandra Domańska Fot. aleksandra.domanska/Instagram

Aleksandra Domańska

Aleksandra Domańska pochwaliła się niegdyś swoim tatuażem. Miało być 'Mam moc', ale wyszło... 'Mam mog'. Domańska zażartowała z tego na swoim Instastory.

Pomyślałam: raz się żyje, idźmy za ciosem. Czego tu się bać? (...) I teraz nie wiem, czy mam to przerobić na 'SMOG' albo dopisać 'Ę' i będzie 'MOGĘ'. No albo zostawię sobie i będzie mi przypominało, jakie to mam szczęście w życiu - śmiała się.
Julia Wieniawa Julia Wieniawa Instagram

Julia Wieniawa

Mało kto wie, że nawet 20-letnia Julia Wieniawa także jest posiadaczką tatuażu, choć trzeba przyznać, że takiego o wyjątkowo małym rozmiarze. Dowiedzieliśmy się o nim w ubiegłym roku, kiedy to pokazała się w mocno wydekoltowanej sukience. Aktorka ma symbol znaku zodiaku - Wodnika.

Co on oznacza? Tego do końca nie wiemy, a możemy się jedynie domyślać. Jeszcze do niedawna aktorka była dziewczyną Antka Królikowskiego, który był właśnie spod tego znaku zodiaku. Myślicie, że to faktycznie na jego cześć?

Małgorzata Rozenek Małgorzata Rozenek VIPHOTO / EN

Małgorzata Rozenek

Gdy uważniej przyjrzymy się dłoni Małgorzaty Rozenek, dostrzeżemy niewielki tatuaż na nadgarstku "Perfekcyjnej". To krótkie słowo "if". Co symbolizuje? To ponoć tytuł jej ulubionego wiersza angielskiego poety Ryduarda Kiplinga. 

Natalia Siwiec Natalia Siwiec Instagram/@nataliasiwiec.official

Natalia Siwiec

Natalia Siwiec jakiś czas temu zamieściła na swoim Instagramie zdjęcie, które w jednej chwili rozgrzało internautów. To za sprawą tatuażu, o którym nie wszyscy dotychczas wiedzieli. Fani zaczęli więc dopytywać Natalię o to, co tak naprawdę znajduje się na jej pośladku. 

Mnie interesuje, co tam jest dokładnie wydziarane na tym pięknym tyłku.
Co to za tandeta na d*pie? - piszą internauci.

Na komentarz Natalii w tej sprawie nie musieliśmy zbyt długo czekać. Jednak odpowiedzi gwiazdy były dość rozbieżne. 

Kobieta w masce.
Deflin - pisała Natalia.

Hmmm... czyżby sama nie była pewna tego, co przedstawia jej tatuaż? Po uszach można również wnioskować, iż być może jest to królik? O 100% pewność jednak nam trudno.