Maja Hyży w ciążowej sesji. Na efekty trzeba poczekać, ale sam przedsmak robi wrażenie. ''Najpiękniejsza kobieta''

Maja Hyży nie ukrywa, że przeżywa obecnie wspaniałe chwile. Jest szczęśliwie zakochana, a już niedługo na świecie pojawi się jej trzecie dziecko. Z tej okazji wybrała się na sesję zdjęciową.

Maja Hyży ma w ostatnim czasie mnóstwo powodów do radości. Jej miłość kwitnie, a niedawno obwieściła światu radosną nowinę - spodziewa się trzeciego dziecka. Od tamtej pory piosenkarka co chwila zaskakuje swoich wielbicieli zdjęciami z ciążowym brzuchem. Tym razem uchyliła rąbka tajemnicy i zdradziła kulisy sesji zdjęciowej, w której wzięła udział. Jak wyszło?

Zobacz wideo Te gwiazdy niedawno powitały na świecie dzieci

Maja Hyży wzięła udział w sesji zdjęciowej

Maja jest aktywna w mediach społecznościowych i regularnie publikuje nowe zdjęcia. Dzięki temu jej fani pozostają z nią w stałym kontakcie i mogą podejrzeć, jak wygląda jej codzienność. Ostatnio - co jest zupełnie zrozumiałe - skupiła się na ciąży i to właśnie posty dotyczące macierzyństwa zdominowały jej profil na Instagramie. Coraz śmielej wypowiada się również o swoim partnerze, o czym możecie przeczytać TUTAJ.

Piosenkarka wygląda kwitnąco i trzeba przyznać, że stan błogosławiony bardzo jej służy. Nic dziwnego, że postanowiła uwiecznić ten piękny czas na zdjęciach. Na efekty sesji trzeba będzie pewnie poczekać, ale gwiazda zaprezentowała przedsmak, który jest równie satysfakcjonujący. Gwiazda zdecydowała się na obcisłe, czarne body, które idealnie podkreśla jej kształty. Pamiątkowe ujęcie opatrzyła krótkim podpisem:

Backstage z dzisiejszej sesji u @zolinaphoto_by_dorotagraczyk. Jesteście ciekawi, jakie są efekty końcowe?
 

Nie trzeba było długo czekać na reakcję fanów. Pod postem pojawiło się mnóstwo pozytywnych komentarzy. Internauci docenili urodę Mai, a także pochwalili jej ciążowe krągłości.

Najładniejsza kobieta w ciąży, jaką widziałam.
Pięknie wyglądasz, Maju. Ciąża Ci służy.
Piękna i widać to szczęście - czytamy w komentarzach.

Maja HyżyMaja Hyży screen z instagram.com/majahyzy

Maja na InstaStories opowiedziała również kilka słów o sesji. Nie ukrywała, że jest bardzo zmęczona, a cały dzień na planie zdjęciowym dał się jej we znaki. Jednocześnie nie potrafiła ukryć satysfakcji i wyraziła przekonanie, że zdjęcia, które zrobiła wraz z fotografką, będą świetną pamiątką. Pozostaje nam tylko czekać na efekty!

Więcej o: