Iza Małysz dopiero teraz pokazała, co Adam dał jej na walentynki. "Podarunek" tradycyjny, ale piękny

Izabela Małysz pochwaliła się, co dostała w ramach prezentu walentynkowego od swojego męża.

Mimo że walentynki już za nami to gwiazdy wciąż chętnie dzielą się romantycznymi zdjęciami w mediach społecznościowych. Można napisać, że wręcz zalały nimi internet, podkreślając, jak bardzo są szczęśliwe w swoich związkach. Zrobili to m.in. Antek Królikowski, Maja Hyży czy Robert Lewandowski. Najlepsze zestawienie czułych fotografii gwiazd znajdziecie TUTAJ. Jednak oprócz miłosnych uniesień, znani i lubiani pokazali jeszcze prezenty, które dostali od drugich połówek. Z małym opóźnieniem zrobiła to również Izabela Małysz.

Zobacz wideo Adam Małysz na wakacjach:

Żona Adama Małysza pochwaliła się bukietem

Izabela i Adam Małyszowie są małżeństwem od 1997 roku. Owocem ich związku jest 23-letnia Karolina. Para dosyć regularnie chwali się wspólnymi fotografiami. Pamiętamy jeszcze ich zdjęcie z włoskich wakacji, na którym mistrz ma na sobie bezrękawnik i modne w latach 90. okulary. Tym razem Izabela udostępniła na swoim InstaStories kwiaty od męża. Zrobiła to z okazji walentynek i musimy przyznać, że Adam wie, jak zadbać o swoją ukochaną.

Jeden bukiet dla żony? To za mało!

Izabela MałyszIzabela Małysz instagram/izamalysz

Jakiś czas temu Izabela Małysz była w ogniu krytyki. Internautom nie spodobały się bowiem... jej brwi.

Taka przepiękna kobieta i po co te mocne, groźne tatuowane brwi? Nie rozumiem tego fenomenu - napisała jedna z obserwatorek.

Okazało się wtedy, że ma uszkodzone cebulki włosowe.

Kilkanaście lat temu pewna pani uszkodziła cebulki w moich brwiach. Dlatego włosy nie rosną, a ja mam teraz, a raczej NIE mam brwi, pani nadal funkcjonuje. A mnie jest po prostu przykro... Słuchając kolejnego komentarza a propos brwi... - wyjaśniła.

Lubicie tę parę?

KB