Małyszowie wybrali się do Chorwacji, a towarzyszy im Apoloniusz Tajner. Zabrakło jedynie świeżo poślubionej żony? Wskazują na to zdjęcia

Małyszowie wybrali się na wakacje do Chorwacji. Towarzyszył im Apoloniusz Tajner, ale zabrakło jego żony.

Na początku maja Apoloniusz Tajner poślubił młodszą od siebie o 36 lat Izabelę Podolec. Prezes Polskiego Związku Narciarskiego poznał obecną żonę w 2011 r. Zakochani już niebawem zostaną rodzicami. Trzecie dziecko Tajnera będzie młodsze od Dominiki o 40 lat.

Zobacz wideo

Tajner wypoczywa bez żony

Były trener skoczków narciarskich od lat przyjaźni się z Adamem Małyszem. Kilka dni temu panowie wybrali się ze znajomymi na wakacje do Chorwacji. Czterokrotny mistrz świata zabrał ze sobą swoją żonę Izabelę. To właśnie z jej Instagrama dowiedzieliśmy się, że na wyjeździe prawdopodobnie zabrakło Izabeli Podolec.

Od ślubu 29-latki i Tajnera nie minął nawet miesiąc. Czyżby jej nieobecność na wakacjach była spowodowana pierwszą małżeńską kłótnią? Jakoś trudno nam w to uwierzyć.

Przypomnijmy też, że Izabela już niebawem zostanie mamą. Niewykluczone więc, że ciąża dała jej się we znaki i po prostu nie miała sił, żeby wyjeżdżać za granicę.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.