Ida Nowakowska jak Audrey Hepburn. Na ściance towarzyszył jej mąż. Fani nie kryją zachwytu. "Księżniczka"

Ida Nowakowska pojawiła się na Charytatywnym Balu u Dziennikarzy, który odbył się w weekend. Towarzyszył jej mąż, Jack Herndon. Zobaczcie, jak się prezentowali.
Zobacz wideo

W miniony weekend w Warszawie odbył się Charytatywny Bal u Dziennikarzy. Motyw przewodni imprezy brzmiał "Dwór i Chata Polska". Ida Nowakowska wybrała na tę okazję stylizację, nawiązującą do dawnych lat. U jej boku dumnie prezentował się jej mąż, z którym rzadko pokazuje się na branżowych imprezach. Jednak teraz Jack zrobił wyjątek i pojawił się na balu.

Zobacz też: [TYLKO U NAS] Ida Nowakowska zmieniła całe swoje życie ze względu na męża. 'Zostawiłam wszystko dla jego kariery'

Ida Nowakowska z mężem

Choć Herndon nieczęsto pojawia się na czerwonym dywanie, to z wprawą pozował do zdjęcia. Jedną ręką objął żonę, drugą włożył nonszalancko do kieszeni. Oboje prezentowali się elegancko. Ida miała na sobie czarną, długą sukienkę, odsłaniającą plecy. Dopełniły ją długie rękawiczki oraz sznur pereł. Jej mąż miał ciemny garnitur oraz białą koszulę. Tancerka pochwaliła się na Instagramie nagraniem, na którym pokazała swoją stylizację. Internauci zostawili wiele miłych słów i porównali ją do kultowej aktorki:

Ślicznie. W tej kreacji przypomina pani Audrey Hepburn.
Cudownie. Klasa sama w sobie.
Księżniczka - piszą.
 

Ida Nowakowska bez wątpienia ma swoje przysłowiowe pięć minut. 29 lutego ruszy druga edycja "Dance, dance, dance", w której po raz kolejny zasiądzie w jury. Obok niej zobaczymy też Roberta Kupisza i Annę Muchę, która zastąpi Ewę Chodakowską. Oprócz tego prowadziła "Pytanie na Śniadanie", a także zaangażowała się w nowy projekt. "Szlak Nadziei" to program, który łączy w sobie przeszłość i teraźniejszość oraz polega na tym, że grupa śmiałków podąża śladami żołnierzy z Armii Krajowej. Jego emisja planowana jest na wiosnę.

Jak Wam się podobają w takim wydaniu?

AW

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.