Paulina Krupińska pokazała wyjątkowe zdjęcie z córką. Wspomina: Kiedy dzieci tak szybko urosły? Fanka ma dla niej odważną radę

Paulina Krupińska pochwaliła się niepublikowanym dotąd zdjęciem, na którym widać jej dwutygodniową wówczas córkę. Internauci uważają, że fotografia jest przepiękna.

Paulina Krupińska dba o swojej rodziny, dlatego nie publikuje zdjęć, na których widać twarze jej pociech: 5-letniej Tosi oraz 3-letniego Jędrzeja. Krupińska nie nieczęsto pokazuje też rodzinne zdjęcia. Teraz jednak naszło ją na wspomnienia. Dlatego też na Instagramie podzieliła się fanami niepublikowaną dotąd fotografią sprzed niemal pięciu lat. Widać na nią kilkutygodniową córeczkę gwiazdy.

Kiedy te dzieci tak szybko urosły? Na zdjęciu Tosia ma dwa tygodnie, a w tym roku kończy pięć lat. Szkoda, że czasu nie można zatrzymać - napisała modelka.
 

ZOBACZ TEŻ: Paulina Krupińska i Sebastian Karpiel-Bułecka zażartowali z rodzicielstwa. Rozbawieni fani: Taki los starych

Paulina Krupińska z córką. Fani komentują

Urocze zdjęcie podbiło serca internautów. Nic więc dziwnego, że pod postem pojawiło się mnóstwo komentarzy z komplementami. Nie zabrakło też wpisów innych rodziców, którzy doskonale rozumieli Krupińską i także tęsknili za dawnymi czasami.

Piękne zdjęcie.
Cudny kadr.
Ja nadal się dziwię, kiedy mi "umknęło" 22 lata mojego najstarszego, 9 lat średniego i 6 najmłodszego - pisali.

Inni natomiast mieli dla Krupińskiej radę:

Zawsze można mieć kolejne baby - zachęcali.

Kto wie? Być może Paulina Krupińska tę ostatnie słowa weźmie sobie do serca. Jeszcze niedawno w wywiadzie dla "Życia na gorąco" sama wyznała, że to już ostatni dzwonek, aby móc postarać się o trzecią pociechę (szerzej pisaliśmy o tym TUTAJ). Myślicie, że coś jest na rzeczy?

AG

Paulina Krupińska pochwaliła się, jak uroczo rozmawia z córeczką:

Zobacz wideo