Paulina Krupińska dodała nieopublikowane dotąd zdjęcie ze ślubu z Sebastianem Karpielem-Bułecką. "Niech żyje miłość"

Paulina Krupińska przygotowała prawdziwą gratkę dla swoich fanów. Na Instagramie dodała zdjęcie ze ślubu, którego jeszcze do tej pory nie publikowała. Co więcej, na ujęciu okazuje sobie dużo czułości z mężem, Sebastianem Karpielem-Bułecką.
Zobacz wideo

Paulina Krupińska i Sebastian Karpiel-Bułecka pobrali się w 2018 roku, dokładniej 26 lipca. Informację o ślubie utrzymali w tajemnicy przed mediami do samego końca - dopiero po mszy modelka dodała na Instagramie zdjęcie z mężem, na którym pochwalili się obrączkami.

Paulina Krupińska dodała zdjęcie ze ślubu

Później zarówno panna młoda, jak i goście weselni zaczęli dodawać na Instagramie więcej ujęć z tego dnia. Wiemy, że Krupińska w kościele pojawiła się w tradycyjnym góralskim stroju, jednak później przebrała się w białą suknię, która podkreśliła jej sylwetkę i odsłoniła jedno ramię. Teraz modelka zdecydowała się dodać kolejne zdjęcie. Zrobiła to bez okazji, jednak widać, że często wraca myślami do tego dnia. Na ujęciu całuje się z mężem:

#wspomnienia z @sebastiankarpielbulecka - napisała.

Paulina Krupińska i Sebastian Karpiel-BułeckaPaulina Krupińska i Sebastian Karpiel-Bułecka Instagram.com/ pkrupinska

Internauci są zachwyceni. Zostawili wiele komentarzy, w których wyrażają wzruszenie ich miłością.

Cudowna para i piękna miłość.
Ale iskry się sypią.
Niech żyje miłość - piszą.

Zdjęcie wywołuje emocje nie tylko z tego powodu, że pochodzi z ich wesela. Paulina Krupińska i Sebastian Karpiel-Bułecka raczej unikają afiszowania się w mediach ze swoim uczuciem. Do tej pory raczej nie dodawali takich zdjęć, na których okazują sobie aż tyle czułości. Nic więc dziwnego, że ich fani są tak poruszeni.

AW