Paulina Krupińska i Sebastian Karpiel-Bułecka planują kolejne dziecko. "Metryka nam leci, młodsi już nie będziemy". Miss zdradziła nawet termin

Paulina Krupińska i Sebastian Karpiel-Bułecka zdradzili, że jednym z ich marzeń jest powiększenie rodziny. Jak przygotowują się do jego spełnienia?

Paulina Krupińska i Sebastian Karpiel-Bułecka półtora roku temu wzięli ślub. Para ma dwójkę dzieci: trzyletnią Tosię i dwuletniego Jędrka. Jak się okazuje, marzą o jeszcze jednym maleństwie.

Paulina Krupińska planuje powiększyć rodzinę

W wywiadzie dla magazynu "Życie na gorąco" Paulina wyznała, że to już ostatni dzwonek, aby móc postarać się o trzecią pociechę:

Metryka nam leci, młodsi już nie będziemy. Sebastian śmieje się, że dobrze by było zrealizować ten plan przed jego 45. urodzinami.

Była modelka dodała, że we wrześniu tego roku planują już na stałe zamieszkać w Zakopanem, gdzie Tosia pójdzie do szkoły. W Warszawie natomiast mają zaufanego lekarza i szpital, w którym na świat przyszła dwójka ich dzieci i w tym właśnie szpitalu Paulina chciałaby urodzić również trzecie dziecko.

Paulina Krupińska i Sebastian Karpiel-Bułecka zamieszkają w Zakopanem

Dobro dzieci dla Pauliny i Sebastiana jest zdecydowanie najważniejsze i para chce stworzyć im jak najlepsze warunki. Stąd właśnie decyzja o przeprowadzce na Podhale. To tam mają przestrzeń i kontakt z naturą:

Dzieci nie należą do niani, babci ani sąsiadki. Są nasze. Trzeba kochać je za nic. [...] Staram się przytulać i okazywać im czułość tak często, jak się da - dodała.

Paulina Krupińska i Sebastian Karpiel-Bułecka planują wybudować dla swojej rodziny większy dom, który zaprojektował sam muzyk. Ma on być w typowym podhalańskim stylu i ma nawiązywać do tradycji i historii tego pięknego miejsca. Podobno kolejnym marzeniem pary jest aby w każdym pokoju znajdowała się duża garderoba a tuż obok kuchni była duża spiżarnia.

BO

Paulina Krupińska kupiła swoim dzieciom tylko jeden prezent na mikołajki. Wyjaśnia dlaczego.

Zobacz wideo
Więcej o:
Komentarze (9)
Paulina Krupińska i Sebastian Karpiel-Bułecka mają zaskakujące plany na nowy rok. Ich rodzina się powiększy? "Metryka nam leci"
Zaloguj się
 • Gość: Nika

  Oceniono 11 razy 7

  Nic tylko te dzieci robić, w obliczu przeludnienia naszej planety. Przecież już dwójkę mają

 • Gość: -ta

  Oceniono 7 razy 7

  taaaak, "młodsi nie będziemy". "Osiemnaście masz lat to nie szkodzi, ja czterdzieści, oboje więc młodzi" - jak pisał klasyk.

 • Gość: Ggg

  Oceniono 8 razy 6

  Nie cierpie tej baby taka fałszywa

 • Gość: bebe

  Oceniono 9 razy 5

  Jaka ona jest irytujaca, tepa i prosta, zadufana w sobie, wredna. Jeszcze niech opowiada jak sie czesto stukaja.

 • Gość: bb

  Oceniono 1 raz 1

  Pani znana z tego że kiedyś była miss-ką a teraz zawodowo zajmuje się rodzeniem dzieci panu muzykowi. A, sorry, jeszcze robieniem reklam na instagramie.

 • Gość: Jaśka

  Oceniono 9 razy -1

  Można tylko pozazdrościć tego Zakopca,góralskiej wielkiej chałupy i gromadki dzieci To najpiękniejsza rzecz Brawo Paulina to dziewczyna,która wie czego chce Od wychowywania i opieki są rodzice-babcie od przytulania i czytania bajek

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX