Paulina Krupińska i Sebastian Karpiel-Bułecka zażartowali z rodzicielstwa. Rozbawieni fani: Taki los starych

Paulina Krupińska i Sebastian Karpiel-Bułecka mają dwójkę uroczych dzieci. Ostatnio opublikowali zabawne zdjęcie, którym nawiązali do roli rodziców. Jedno jest pewne - mają do siebie dystans!

Jakiś czas temu w mediach pojawiło się wiele informacji, które sugerowały, że Paulina Krupińska i Sebastian Karpiel-Bułecka przeżywają kryzys. Wszystko zaczęło się od niefortunnego komentarza modelki, który dotyczył muzyka. Później jednak była Miss Polonia zdementowała te plotki, publikując uroczą fotografię śpiącego męża. Gdyby dowodów było mało to na profilu Pauliny znajdziecie nowe zdjęcie. My już nie mamy żadnych wątpliwości.

Krupińska i Karpiel-Bułecka żartują z rodzicielstwa

Modelka opublikowała na swoim Instagramie zabawne zdjęcie z Sebastianem. Wyglądają na nich na bardzo... zmęczonych. W opisie Krupińska nawiązała do rodzicielstwa i swoich dzieci - 4-letniej Antoniny i 2-letniego Jędrzeja.

Rodzice #niepotrzebawięcejsłów - napisała Paulina.

Fanom bardzo spodobał się ten żart.

No widać zachwyt na twarzach.
Taki los starych. Ważne, że młodzież zadowolona.
Haha, skąd ja to znam.

Paulina i Sebastian mają bardzo dobre relacje ze swoimi dziećmi. Krupińska pochwaliła się ostatnio nocną rozmową z córeczką:

Zobacz wideo

Wyszło zabawnie?

KB

Więcej o:
Komentarze (10)
Paulina Krupińska i Sebastian Karpiel-Bułecka zażartowali z rodzicielstwa. Fani rozbawieni: Taki los starych
Zaloguj się
 • Gość: yyy

  Oceniono 4 razy 4

  I tak piękni ????

 • Gość: G

  Oceniono 6 razy 4

  Dziecko przecież powiedziało że nie jest gotowe na takie rozmowy to po co to ciągnie

 • Gość: gosc

  Oceniono 1 raz 1

  ten ludzki konglomerat jeszcze funkcjonuje ????? - ciekawe na jakiej zasadzie ---może ktoś wie ?????

 • Gość: Z.

  Oceniono 4 razy -2

  Byla molestowana w dzieciństwie...niestety.

 • Gość: bosa nova

  Oceniono 4 razy -2

  Chciałabym usłyszeć w wykonaniu pana Sebastiana Karpiela-Bułecki piosenkę Marcosa Valle "Summer Samba - So Nice" ("Samba de Verão" po portugalsku). Z tym góralskim zaśpiewem mogłaby to być torpeda. Póki co pani Stacey Kent, którą widziałam z Marcosem Valle w nowojorskim klubie Birdland, gdzie mieli świetny koncert i w duecie śpiewali piosenki Marcosa będzie 7 października w Szczecinie! - "Stacey Kent, jedna z najważniejszych współczesnych wokalistek jazzowych, wystąpi w Polsce po raz pierwszy z towarzyszeniem orkiestry symfonicznej. W Szczecinie zabrzmią utwory z płyty „I Know I Dream: The Orchestral Sessions”. Artystka wykona je wraz z muzykami Orkiestry Symfonicznej Filharmonii w Szczecinie." Jest duże prawdopodobieństwo, że pan Sebastian Karpiel-Bułecka będzie na tym koncercie; i może wykona jakiś spontaniczny duet z panią Stacey Kent. Kto wie?!

 • Gość: Occo

  Oceniono 14 razy -10

  Sorry, ale Paulina jest z Piastowa pod Warszawą. Nie Hest góralska I nie powinna nosić góralski strojów. To są tylko dla urodzonych w gorach. Jak chce nosić folklorystyczne stroje to i mazowieckie też są. W Norwegii żeby kupić ich strój trzeba pokazać dowód urodzenia. Nie można kupować bo ma się taki kaprys.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX