Ulubiony aktor Patryka Vegi zatańczy w "Tańcu z Gwiazdami". To kolejne mocne nazwisko w 11. edycji

Poznaliśmy kolejną osobę, która pojawi się w 11. edycji "Tańca z Gwiazdami". Jak podaje portal Pudelek, na parkiecie zobaczymy zmagania Tomasza Oświecińskiego.
Zobacz wideo

Już niedługo na antenę Polsatu powróci "Taniec z Gwiazdami". Od jakiegoś czasu poznajemy nazwiska kolejnych uczestników. Wiemy już, że w programie zobaczymy Julię Wieniawę, Karolinę Gilon, Nicole Bogdanowicz, Edytę Zając oraz Ronniego Ferrari. Teraz do tej grupy dołączył Tomasz Oświeciński.

"Taniec z Gwiazdami". Tomasz Oświeciński w 11. edycji

Aktor znany jest przede wszystkim z filmów Patryka Vegi. Pojawił się w m.in. "Polityce", "Botoksie" oraz "Kobietach mafii". Oprócz tego gra też w "M jak Miłość", gdzie wciela się w postać Andrzejka. Oświeciński to kolejny uczestnik wszystkich edycji "TzG", który miał na swoim koncie też przygodę z MMA. W 2018 roku wyśmiał za udział w show Popka, z którym walczył podczas KSW 41:

To jakiś żart jest? Cóż, z MMA mu nie poszło, to próbuje z innymi dyscyplinami. On w tańcu to będzie niezły kabaret. Potem niech spróbuje swoich sił w jeździe na łyżwach, a w wakacje niech skacze do wody. Może w końcu coś mu wyjdzie - komentował w se.pl.

Jak na razie aktor nie skomentował swojego udziału w show Polsatu. Jak myślicie, jak sobie poradzi na parkiecie? Będziecie mu kibicować?

AW