Przed nami trzeci sezon "Zniewolonej". Wiemy, co się stanie z ukochanym Kitty. Ale to nie koniec niespodzianek

Już niedługo aktorzy "Zniewolonej" wrócą na plan zdjęciowy. Produkcja zdecydowała, że będzie kontynuować losy Katieriny. Już wiemy, co się stało z jej ukochanym!

"Zniewolona" to absolutny hit. Ukraiński serial podbił serca polskich widzów. Osiągnął świetne wyniki oglądalności - średnio każdy odcinek śledziło ok. 3 milionów osób. Losy głównej bohaterki, Katieriny, budzą sporo emocji. Trzeci sezon zapowiada się bardzo ciekawie.

"Zniewolona". Co nas czeka w trzecim sezonie?

W ostatnim odcinku drugiego sezonu ukochany Kitty został postrzelony. Do tej pory nie wiadomo było, czy rana była śmiertelna. Jednak ta tajemnica jest już rozwiązana. Widzowie mogą odetchnąć z ulgą, bo mężczyzna przeżyje. Myślicie, że to koniec emocji? Nic z tego. Jak podaje Fakt, Katierina zostanie matką!

Michał Olszański został zwolniony z TVP. Tę decyzję komentuje Anna Popek:

Zobacz wideo

Niedawno poinformowano także, że powstaną w sumie jeszcze dwa sezony serialu. Z nieoficjalnych doniesień wynika też, że w jedną z drugoplanowych ról wcieli się aktor z Polski. Jak wspomnieliśmy, aktorzy już niedługo wejdą na plan. Emisja nowego sezonu w TVP zaplanowana jest dopiero na 2021 roku. Prawdopodobnie będzie złożony z 24 odcinków.

AW