Tak Ilona wyglądała w świątecznym odcinku "Rolnika...". Teraz jednak zdecydowała się na ostre cięcie, a nową fryzurą pochwaliła się na Instagramie

Ilona to jedna z wygranych szóstej edycji programu "Rolnik szuka żony". Zdobyła serce Adriana, z którym jest do dziś. Niedawno zdecydowała się na małe odświeżenie wizerunku i wybrała się do fryzjera, który skrócił jej włosy. Zobaczie, jak wygląda.

Już pierwszego dnia świąt fani programu "Rolnik szuka żony" dowiedzą się, co słychać u bohaterów szóstej edycji. Uczestnicy zdradzą, jak potoczyły się ich losy po zakończeniu nagrań. Nie zabraknie m.in. dwóch par, które poznały się dzięki udziałowi w hicie TVP. Ilona i Adrian oraz Ania i Jakub do tej pory są szczęśliwi i planują wspólną przyszłość.

Marlena wywołała wśród widzów sporo emocji. Marta Manowska oceniła jej zachowanie:

Zobacz wideo

"Rolnik szuka żony". Ilona zmieniła fryzurę

Niedawno pisaliśmy o tym, że rolnik prawdopodobnie planuje oświadczyć się w święta swojej wybrance. Choć on wybrnął z sytuacji i uniknął odpowiedzi (pisaliśmy o tym TUTAJ), to jednak coś może być na rzeczy. Wszystko przez to, że Ilona niedawno zmieniła fryzurę, co jak wiadomo często dla kobiety oznacza zerwanie ze starym etapem życia i wejście w nowy.

Ukochana Adriana efektami metamorfozy pochwaliła się na InstaStories. Widzimy, że skróciła włosy, które wcześniej sięgały jej za ramiona. Zdecydowała się na modnego dłuższego boba i teraz ich długość kończy się delikatnie za linią brody.

Ciach - napisała jedynie.

Ilona z 'Rolnika...'Ilona z 'Rolnika...' Screen z Instagram.com/ imielinka

Jak Wam się podoba w takim wydaniu? Myślicie, że faktycznie mogą szykować się jakieś zmiany w życiu Ilony i Adriana?

AW

Więcej o:
Komentarze (9)
"Rolnik szuka żony". Tak Ilona wyglądała w świątecznym odcinku. Teraz jednak zdecydowała się na ostre cięcie
Zaloguj się
 • Gość: Gosc

  Oceniono 9 razy 9

  To jest jedna z lepszych wiadomości w te święta. Czekałem na tego newsa wraz z całą rodziną i sąsiadami. Całe 5cm podciela, to niesamowite! To jest wiadomość, a nie tam jakaś ustawa o sędziach.

 • Gość: Anna

  Oceniono 5 razy 5

  Smiesznie troche wyglada w tych rzesach, powinna miec je delikatniejszr brazowe, bo czarny jej nie pasuje.

 • Gość: Anna

  Oceniono 5 razy 5

  Podciela wlosy o 5 cm, niesamowitu nius, jak na to wpadliscie?!? 20 lat doktoryzowania sie?!?

 • Gość: KoRa

  Oceniono 5 razy 5

  Bardzo ładnie, ale to ładna dziewczyna więc w każdej fryzurze będzie jej dobrze akurat

 • Gość: SZCZERY

  Oceniono 1 raz 1

  Wszyscy cisną gromy na Seweryna a żaden się nie zastanowi jaka jest MARLENA ,,,wpierw okazała się spokojną miłą dziewczyną inteligentną ,,Ale gdy sprawy nie poszły po jej myśli to każdy widział jak buzia rozdarła jakie słownictwo i określenia od razu zrobiła się wredna DIABLICA ,Ty jesteś dupek ja miałam już dużo podobnych dupków ale Ty jesteś największy ,,,To widać jaką ma bogatą przeszłość za sobą to nie jest materiał na żona w takim młodym wieku tylu miała dupków to widocznie każdy się z nich poznał co ona jest warta ,,,,,,SEWERYN DOBRZE POSTĄPIŁEŚ ŻE NIE JESTEŚ Z MARLENĄ RAZEM TO NIE MATERIAŁ NA ŻONA ,....

 • Gość: gość

  0

  Jestem niemile zaskoczona tym newsem, nakierowanym na siebie aparatem, czyżby była pusta? Nic dotąd tego nie zapowiadało.

 • Gość: Pożygałam się

  Oceniono 2 razy 0

  Broche sobie ogól pustaku i nie zasmiecaj neta

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX