Rozenek ukrywała ciążę, ale kilka dni temu przez przypadek odsłoniła krągłości. Fanka: Brzuszek? Na zdjęciu widać całkiem sporo

Małgorzata Rozenek spodziewa się dziecka. Prezenterka od jakiegoś czasu próbowała ukryć ciążowe krągłości, jednak nie zawsze jej to wychodziło. Tak było podczas spotkania z Oliwierem Janiakiem.

Właśnie spełniło się największe marzenie Małgorzaty Rozenek i Radosława Majdana. W przyszłym roku zostaną rodzicami. Jak donosi magazyn "Party", dziecko przyjdzie na świat w czerwcu, a Majdanowie powitają na świecie syna. Pisaliśmy o tym TUTAJ. Prezenterka ma już widoczne ciążowe krągłości, które próbowała ukrywać. Teraz jednak widać, że nie zawsze jej się to udawało.

Małgorzata Rozenek i ciążowe krągłości

Pisaliśmy o tym, że "Perfekcyjna" do tej pory próbowała sprytnie odciągnąć wzrok od swojego brzucha. Wybierała szerokie bluzy, zestawy w tym samym kolorze oraz nosiła luźne marynarki. W takiej właśnie zjawiła się na wywiadzie z Olivierem Janiakiem. Na zdjęciu, jakie dodała na Instagramie, widać jej brzuch. Materiał ułożył się tak, że odsłoniły ciążowe krągłości.

Już wtedy internauci zaczęli snuć domysły:

Garnitur piękny. Brzuszek? - zapytała jedna z fanek.
 

Wtedy jednak nikt nie pociągnął tematu, gdyż Małgorzata idealnie odwróciła uwagę mediów od tematu jej ciąży. Głośno mówiła o tym, że starania o dziecko nie przynoszą rezultatu, a o dziecko będą się starać jedynie do końca roku. Co więcej, w rozmowie w programie "Przerwa na kawę" opowiadała, że z mężem nie wykluczają adopcji dziecka:

Zobacz wideo

Jak widać Małgorzata Rozenek perfekcyjnie opanowała to, jak odwrócić uwagę od tematu, którego sama nie chce poruszać.

AW