[TYLKO U NAS] Big Brother. Do uczestników dołączy... Tomasz Karolak! Nie trzeba go było długo namawiać. "Będzie tam rozkręcał imprezę"

Fani "Big Brothera" nie mogą narzekać na nudę. Tak samo uczestnicy, bo produkcja w tym sezonie przygotowała dla nich wiele niespodzianek. Program odwiedziła już Magda Gessler, czas na Tomasza Karolaka.

TVN7 zdecydował się na drugą edycję programu "Big Brother". Reality show wystartowało we wrześniu, uczestnicy, którzy utrzymali się w nim do tej pory, mają już całkiem spore szanse na wygraną. Dramatycznych zwrotów akcji w tej edycji nie brakowało, podobnie jak emocji, a nawet uczuć. W końcu nadszedł czas na imprezę.

W programie pojawi się Tomasz Karolak, który zdążył już poznać uczestników - był gościem domu Wielkiego Brata w październiku. Aktor, którego widzowie mogą obecnie oglądać w serialach "Rodzinka.pl" i "39 i pół" był wtedy gwiazdą niedzielnej Areny, a następnie odwiedził willę, w której przebywają uczestnicy show. 

Tomek sam bardzo chciał wrócić i będzie tam rozkręcał imprezę - uchyla rąbka tajemnicy osoba z produkcji.

Coś nam mówi, że kiedy Karolak ma rozkręcić imprezę, nie trzeba czekać długo, aż stanie się domówką roku. I chyba nie możemy się doczekać, żeby to zobaczyć. Na szczęście nie musimy czekać długo, bo relacje z wizyty Tomka będzie można zobaczyć w jutrzejszym odcinku o 20:00.

Niedawno dom Wielkiego Brata opuściła Ewa. Ta wiadomość zszokowała internautów:

Zobacz wideo

jm