[TYLKO U NAS] Big Brother. Do uczestników dołączy... Tomasz Karolak! Nie trzeba go było długo namawiać. "Będzie tam rozkręcał imprezę"

Fani "Big Brothera" nie mogą narzekać na nudę. Tak samo uczestnicy, bo produkcja w tym sezonie przygotowała dla nich wiele niespodzianek. Program odwiedziła już Magda Gessler, czas na Tomasza Karolaka.

TVN7 zdecydował się na drugą edycję programu "Big Brother". Reality show wystartowało we wrześniu, uczestnicy, którzy utrzymali się w nim do tej pory, mają już całkiem spore szanse na wygraną. Dramatycznych zwrotów akcji w tej edycji nie brakowało, podobnie jak emocji, a nawet uczuć. W końcu nadszedł czas na imprezę.

W programie pojawi się Tomasz Karolak, który zdążył już poznać uczestników - był gościem domu Wielkiego Brata w październiku. Aktor, którego widzowie mogą obecnie oglądać w serialach "Rodzinka.pl" i "39 i pół" był wtedy gwiazdą niedzielnej Areny, a następnie odwiedził willę, w której przebywają uczestnicy show. 

Tomek sam bardzo chciał wrócić i będzie tam rozkręcał imprezę - uchyla rąbka tajemnicy osoba z produkcji.

Coś nam mówi, że kiedy Karolak ma rozkręcić imprezę, nie trzeba czekać długo, aż stanie się domówką roku. I chyba nie możemy się doczekać, żeby to zobaczyć. Na szczęście nie musimy czekać długo, bo relacje z wizyty Tomka będzie można zobaczyć w jutrzejszym odcinku o 20:00.

Niedawno dom Wielkiego Brata opuściła Ewa. Ta wiadomość zszokowała internautów:

Zobacz wideo

jm

Więcej o:
Komentarze (22)
[TYLKO U NAS] Big Brother. Do uczestników dołączy... Tomasz Karolak! Nie trzeba go było długo namawiać. "Będzie tam rozkręcał imprezę"
Zaloguj się
 • Gość: xyz

  Oceniono 9 razy 9

  dom Wielkiego Brata opuściła Ewa. Ta wiadomość zszokowała internautów - bez dramaturgii,nikogo to nie zszokowało, weszła do programu odegrała rolę i wyszła, ktoś naprawdę jeszcze wierzy że tam nie ma scenariusza i Kamil nie jest podstawiony?

 • Gość: gość

  Oceniono 6 razy 6

  Opuściła dom bo tylko tyle miała tam być.Chyba nikt rozsądny nie wierzy w to ,że tam nie ma scenariusza.W realnym swiecie taka Ewa i Natalia to dwa odlegle światy i śmieszne jest rozkładanie tej niby milości na czynniki pierwsze

 • Gość: Gość

  Oceniono 5 razy 5

  Ma długi więc b.chętnie...

 • Gość: ia

  Oceniono 4 razy 4

  "Tylko u nas" kochany Ploteczku od wczoraj to ciągle reklamują na TVN7 takze jakie "tylko u nas"??

 • zerozer52

  Oceniono 2 razy 2

  Jakim trzeba być debilem żeby brać w tym udział?

 • Gość: Alma

  Oceniono 1 raz 1

  Ludzie czy Wy to naprawdę oglądacie. Nigdy nikogo nie obrazalam ale trzeba być totalnym dnem bez mózgu w którym jest rozum, żeby wystąpić w tym i żeby to jeszcze oglądać. Dno dna.

 • Gość: abc

  0

  "Coś nam mówi, że kiedy Karolak ma rozkręcić imprezę, nie trzeba czekać długo, aż stanie się domówką roku. I chyba nie możemy się doczekać, żeby to zobaczyć. Na szczęście nie musimy czekać długo (...) "
  Boże, widzisz i nie grzmisz! Kto wam pisze te artykuły i czy na pewno wypełnił obowiązek szkolny??!!

 • Gość: Viki

  Oceniono 4 razy 0

  T.Karolak teraz nam pokaże jacy faktycznie są uczestnicy.Czy gąski dziewczyny są czegoś warte czy nie?Czy rozgryzie Mateusza który naprawdę jest fałszywy?Czy mężczyźni są warci wygrania?No i Kamil czy naprawdę Kamil jest fajny czy ma coś do ukrycia?.Czy Kamil dojdzie do finału ?mam nadzieje ze wygra program.A co na to pan Karolak?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX