Dominik odpadł z "Love Island", ale jeszcze z Hiszpanii wrzucił zdjęcie z piękną blondynką. Znamy ją z TVN. Czyżby miała coś wspólnego z programem?

Dominik i Vicky kilka dni temu opuścili program "Love Island". Do Polski wrócili dopiero w środę. W tym czasie chłopak spotkał się w Hiszpanii z Magdaleną Chorzewską, psycholog znaną z programów telewizyjnych. Nasuwa się więc pytanie - co ona tam robiła?

Dominik to zdaniem widzów "Love Island" jeden z najsympatyczniejszych uczestników programu. Na początku wybrał Oliwię, w której się lekko zauroczył. Mocno przeżył jej decyzję o tym, że chce od niego odejść i skupić się na związku z Maćkiem. Podczas przeparowania wybrał Vicky. Jednak w głosowaniu widzów na najsympatyczniejszą parę zajęli ostatnie miejsce i przez to musieli opuścić willę.

Zobacz też: "Love Island" to kolejny telewizyjny odmóżdżacz? Tak, ale uwaga, wciąga. Obejrzałam kilka odcinków i chyba wiem, na czym polega fenomen

"Love Island". Dominik w Hiszpanii spotkał się ze znaną psycholog

Nie od razu jednak opuścili Hiszpanię. Zdjęcia z lotniska pojawiły się dwa dni po ogłoszeniu tej decyzji. W tym czasie Dominik spotkał się z psycholog Magdaleną Chorzewską. Kobieta wrzuciła fotkę ze spotkania na swój Instagram.

A to jeden z Islandersów, Dominik, po opuszczeniu willi. Fajny chłopak, wartościowy człowiek. Powodzenia - napisała na InstaStories.

Dominik z 'Love Island' z Magdaleną ChorzewskąDominik z 'Love Island' z Magdaleną Chorzewską Screen z Instagram.com/ magdalena_chorzewska

Za to on podpisał ich:

Ja z Panią Psycholog.

Czyżby Chorzewska pracowała na planie "Love Island" i wspierała uczestników? Jak wiemy, ma już wprawę w pomaganiu ludziom w sprawach miłosnych. Była jednym z ekspertów, którzy pojawili się w programie "Ślub od pierwszego wejrzenia", emitowanym przez TVN. By potwierdzić, czy faktycznie psycholog przebywa od paru tygodni w Hiszpanii, by wspierać uczestników, próbowaliśmy skontaktować się z produkcją, jednak na razie nie otrzymaliśmy odpowiedzi.

Zobacz wideo

AW