Natasza Urbańska, Karolina Szostak i inni na premierze kolekcji butów Kasi Sokołowskiej. Kto wyglądał najlepiej? Nie mamy wątpliwości

Katarzyna Sokołowska zaprojektowała własną kolekcję butów. Na premierze jej marki Emeralds and Crocodiles w butiku Moliera 2 pojawili się jej znajomi z "Top Model" oraz wiele innych gwiazd.

Kto lepiej niż Katarzyna Sokołowska wie, jak z gracją chodzić na szpilkach? Reżyserka pokazów mody i surowa jurorka "Top Model" postanowiła sprawdzić się w nowej dla niej roli projektantki. Premiera jej marki "Emeralds and Crocodiles" odbyła się w Salonie Moliera 2 w Warszawie i nie zabrakło na niej gwiazd. Wśród gości pojawili się między innymi Marcin Tyszka, Dawid Woliński, Karolina Szostak, Bogna Sworowska oraz Natasza Urbańska.

Jak mówi Sokołowska, "Emeralds&Crocodiles" powstało jako odpowiedź na potrzeby dzisiejszych kobiet biznesu. Idea jej marki to dopasowane do każdej pary szpilek baletki, dzięki którym przemierzanie miejskiej dżungli staje się proste i bardzo stylowe. Sokołowska jest chodzącą reklamą tej idei, bo na premierze swojej kolekcji wyglądała najlepiej! Stylowa sukienka w kratę z głębokim dekoltem, a do tego czarne, klasyczne szpilki - oczywiście z jej kolekcji. Naszym zdaniem: 10/10.

Kolekcja znajduje się stacjonarnie wyłącznie w salonach Moliera 2 w Warszawie oraz w Poznaniu, a także na stronie internetowej Moliera2.com.

redakcja

Więcej o: