Gosia Andrzejewicz pochwaliła się tatuażem fana, w którym wyznaje jej miłość. Piosenkarka poruszona, my mamy ciarki żenady

Gosia Andrzejewicz pochwaliła się w mediach społecznościowych niespodzianką, jaką przygotował dla niej fan. Mężczyzna zrobił sobie nietypowy tatuaż, w którym wyznał jej miłość.

Gosia Andrzejewicz zadebiutowała 15 lat temu i do tej pory ma spore grono wiernych fanów. Teraz jeden z nich udowodnił, że darzy swoją idolkę głębokim uczuciem. Swoją miłość postanowił wyznać jej w nietypowy sposób.

Gosia Andrzejewicz poruszona wyznaniem fana

Na profilu na Instagramie Gosi pojawiło się zdjęcie mężczyzny, który zrobił sobie tatuaż na piersi, w którym wyraził, co do niej czuje. Napisał, że jest w niej zakochany, a na koniec dodał tytuł wielkiego przeboju Andrzejewicz "Pozwól żyć". Piosenkarka nie ukrywa, że jest wzruszona tym gestem.

Zawsze wiedziałam, że moi fani są niesamowici, ale jak dostałam zdjęcie od fana, który przed chwilą zrobił sobie tatuaż, w którym wyznaje mi miłość, to odebrało mi mowę. Jestem szczęśliwa, że moja muzyka porusza Wasze serca aż tak mocno. Kocham Was - zwróciła się do swoich zwolenników.

Pod spodem pojawiło się wiele pozytywnych komentarzy, w których inni fani Gosi zachwycają się tym, co zrobił mężczyzna.

Fantastyczny tatuaż. Widać, że to prawdziwy fan. Szacun.
Wow, szalony. Podziwiam. Ja bym nie zrobiła - ze względu na ból. Gosiu, ty masz najlepszych fanów.
Ten tatuaż zrobił na mnie wrażenie. Gosiu, zasługujesz na masę oddanych fanów zarówno w Polsce, jak i na świecie - piszą.

My jednak nie jesteśmy do końca przekonani do tego, co zrobił fan Gosi. Aczkolwiek doceniamy poświęcenie i siłę... miłości.

Ewel0na komentuje swoje tatuaże:

Zobacz wideo

AW

Więcej o: