Kasia Cichopek i Marcin Hakiel w "PnŚ" opowiedzieli o nowym projekcie. Jednak naszą uwagę przykuły ich stroje. "Francja elegancja"

Kasia Cichopek i Marcin Hakiel zasiądą w jury programu "Czar par". Poinformowali o tym w "Pytaniu na śniadanie". Na tę okazję wybrali bardzo eleganckie stroje.

Kasia Cichopek i Marcin Hakiel byli gośćmi "Pytania na śniadanie". W programie wreszcie zdradzili długo skrywany sekret. Okazuje się, że zasiądą w jury show "Czar par", który po 23 latach powraca na antenę TVP. Nic dziwnego, że producenci zdecydowali się zaangażować do projektu tych dwoje. W końcu są małżeństwem już od 11 lat i cały czas bije od nich miłość i pozytywna energia.

Kasia Cichopek i Marcin Hakiel zadali szyku

Z okazji ogłoszenia tak ważnej nowiny, aktorka i tancerz bardzo elegancko się ubrali. Kasia postawiła na zwiewną sukienkę w kolorze butelkowej zieleni ze zwierzęcym motywem. Do tego dobrała czarne buty na obcasie, które wydłużyły jej sylwetkę. Natomiast Marcin założył białą koszulę, którą zestawił z kamizelką, ciemnymi jeansami i brązowymi mokasynami.

 

Nie tylko nam spodobały się te stylizacje. Takiego samego zdania są fani pary.

Śliczna sukienka. Ubrałabym taką na swój ślub cywilny.
Francja elegancja po prostu.
Pięknie razem wyglądacie - czytamy.

A Wam, jak się podobają kreacje Kasi i Marcina?

Cichopek jest piękną kobietą i wie, jak swoją urodę odpowiednio podkreślić makijażem. Zobaczcie, jak aktorka się maluje.

Zobacz wideo

JP