Cichopek pozuje z mężem przy zachodzie słońca. Fani zwrócili uwagę na jej buty. "Przecież to nie jesień". Odpowiedziała

Kasia Cichopek podzieliła się romantycznymi zdjęciami znad morza. Jednak to jej stylizacja, a konkretnie buty, wzbudziły najwięcej emocji.

Kasia Cichopek razem z mężem Marcinem Hakielem, odwiedziła polskie morze. Trzeba przyznać, że w tym roku jest to bardzo popularny kierunek urlopowy wśród lokalnych gwiazd. Aktorka już od kilku dni publikuje romantyczne kadry ze wschodem słońca w tle, lecz to jej ostatnie zdjęcie wzbudziło wśród internautów najwięcej emocji.

Kasia Cichopek w kaloszach nad morzem

Kasia opublikowała na swoim Instagramie zdjęcia ze spaceru nad morzem. Cichopek i Hakiel przytulają się na nich oraz trzymają za ręce. Tego dnia, aktorka założyła białą, zwiewną sukienkę, grube skarpety oraz czarne kalosze. Za jedną parę znanej marki trzeba zapłacić nawet 500 złotych. I to właśnie ten element stylizacji nie przypadł do gustu jej obserwatorom. Pojawiły się komentarze, w których zwrócili uwagę, że buty są zbyt toporne, jak na tę scenerię. Tym bardziej, że jej mąż był... boso.

Kalosze są faktycznie przesadzone. Tym bardziej, że mąż bosy. Aura letnia, romantyczna a tu...kalosz.
W gumiakach do morza? Przecież to nie jesień ani zima.
Zdjęcie cudne. Efekt trochę psują mi te toporne kalosze. Chyba pierwszy raz widzę kogoś chodzącego brzegiem morza w gumiakach.
Kiedyś musi być ten pierwszy raz - odpowiedziała z przymrużeniem oka Kasia.
 

Katarzyna Cichopek często pokazuje swoje stylizacje, ale ostatnio zdradziła, jak robi makijaż:

Zobacz wideo

A Wam, podoba się stylizacja aktorki?

KB