"Taniec z Gwiazdami". Znamy pary jesiennej edycji! Partner Barbary Kurdej-Szatan to dla nas zaskoczenie

Już jesienią na antenie Polsatu pojawi się show "Taniec z Gwiazdami". Poznaliśmy już wszystkich uczestników. Teraz dowiedzieliśmy się, z kim będą tańczyć. Co prawda nie jest to oficjalna lista produkcji, ale "Super Express" dotarł do tajnych ustaleń i ujawnił pary.

Przed nami 10. edycja "Tańca z Gwiazdami". Produkcja stopniowo przedstawia tancerzy, którzy będą partnerować uczestnikom. Wiemy, że na pewno pojawi się kilku tancerzy znanych z poprzedniej edycji. Na parkiecie zobaczymy ponownie m.in. Lenkę Kliment, Janję Lesar, Tomasza Barańskiego oraz Jana Klimenta. Do show powrócił Kamil Kuroczko. Pojawią się też nowe osoby: Misza Steciuk oraz Sara Janicka.

Barbara Kurdej-Szatan przyznała, że stresuje się udziałem w "Tańcu z Gwiazdami"

Zobacz wideo

"Taniec z Gwiazdami". Kto z kim zatańczy?

Jak wspomnieliśmy, produkcja nie zdradziła jeszcze par. Jednak "Super Express" ujawnił, kto z kim zatańczy. Nie brakuje niespodzianek! Okazuje się, że Barbara Kurdej-Szatan nie zatańczy z największymi gwiazdami wśród tancerzy. Jej partnerem będzie Jacek Jeschke, który razem z Anną Karczmarczyk wygrał 5. edycję. Za to mąż aktorki, Rafał Szatan, będzie trenował z Lenką Kliment.

Jan Kliment w tej edycji może doprowadzić do zwycięstwa Monikę Miller, a Tomasz Barański - Olę Kot. Rafał Maserak będzie tańczyć z Joanną "Rudą" Lazar. A jak przedstawiają się kolejne pary? Magda Bereda została połączona z Kamilem Kuroczko, Damian Kordas z Janją Lesar, Adam Małczyk z Hanią Żudziewicz, a Akop Szostak z Sarą Janicką. Nie wiadomo jeszcze, z kim zatańczą Reni Jusis oraz Sandra Kubicka. Na pewno któraś z nich będzie trenować pod okiem nowego tancerza, Miszy.

Jak Wam się podobają takie pary?

AW